Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
45 postów 1476 komentarzy

PRAWDA NAS WYZWOLI

60grzegorz - ,,Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom’’

CZY NAPRAWDĘ PAN JEZUS, PONOWNIE WSZYSTKIM WYBACZY!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

(9) Głosimy tedy, jak napisano: Czego oko nie widziało i ucho nie słyszało, i co do serca ludzkiego nie wstąpiło, to przygotował Bóg tym, którzy go miłują. (1 list do Koryntian 2:9, Biblia Warszawska)

Widzę, że cytowanie wersetów biblijnych nie jest dla wszystkich wystarczającym argumentem, by niektóre Boże Prawa zrozumieć, a szkoda.
 
 
Skoro więc niektóre umysły stały się ciężkie, to może małe wsparcie przykładów ziemskich w pewnym stopniu trochę nam ułatwi, no może ułatwią!
 
Bara-bar, napisała:
 
 
//Czyli Bog PRZED zalozeniem swiata doskonale wiedzial, ze jest szatan, a jednak nas ludzi stworzyl!!!
Po co nas Stworzyl?
Czy po to bysmy grzeszyli?Czy po to by Musial umrzec na krzyzu?
Przeciez nie uprzedzil naszych prarodzicow o tym, ze szatan jest!

Bo wiesz Kerenie, kiedy moj syn byl maly to NIE kladlam nozy i nozyc w jego zasiegu, bo nie chcialam, by sie okaleczyl! //
……………………………………………………………………………………………………
 
 
 
Może na samym początku wyjaśnijmy sobie pewną sprawę, Pan Jezus Stwarzając z Ojcem Swoim nasz wspaniały świat, doskonale wiedzieli po co to robią i doskonale wiedzieli, że któregoś dnia, anioł który nosił ICH Światło, stanie się ICH Przeciwnikiem, zwanym satanos!
 
 
Skoro więc szatan pojawił się na ‘’horyzoncie’’ to Plan Boży uległ zmianie.
Mający trwać na ziemi Raj, został zatracony przez naszych prarodziców, został zatracony przez tych, którzy poznali drzewo, zła.

Znając więc dobro i zło, zostali wypędzeni z Miejsca Świętego, zostali wypędzeni, gdyż złamali Boży zakaz spożywania z tego drzewa.
 
 
Przebywając w Raju, Adam i Ewa po zgrzeszeniu, doskonale wiedzieli co w jednej chwili stracili, wiedzieli i czuli na swym karku ogrom kary jaki na nich spadł. Sumienie które notorycznie ich gnębiło i wyrzuty jakie potęgował w ich umyśle śmiech szatana, nękały ich dniem i nocą i nie pozwalały im spać.
 
 
I pomyśleć, że jeszcze wczoraj mieli wszystko, mieli spokój, miłość, jedzenie pod dostatkiem, spokojne sumienie, poszanowanie wzajemne, a przede wszystkim, Mieli Boga za Przyjaciela, a dzisiaj….można sobie tylko wyobrazić co czuli.
 
 
Pomyśleć, że  zamiast zawierzyć Bożej przestrodze, uwierzyli bardziej szatanowi, który uspakajając chytrze ich umysł, zwiódł ich proroczymi słowami które zapewniały ich, że‘’żadną śmiercią nie pomrzecie”,więc skosztujcie!
 
Nie trzeba tutaj być wielce wykształconym, by zrozumieć to, co kryje się pod postacią ‘’tajemniczego słowa, zwanego, RAJ!!
 
 
Zbawiciel jednak w swej ogromnej miłości wraz ze swym Ojcem, podejmuję decyzję która niemal ‘’wywraca niebo’’. Jego decyzja jest podejrzewam tak niezrozumiała i ‘’dziwna’’, że człowiekowi nawet wydaje się niemożliwa, by Zbawiciel to zrobił!.
 
 
Każdy z nas wie co Zrobi Zbawiciel, CHCE OSOBIŚCIE I W POSTACI LUDZKIEJ, PRZYJŚĆ NA ZIEMIĘ I TO ZROBIŁ!!!
 
 
(9) Głosimy tedy, jak napisano: Czego oko nie widziało i ucho nie słyszało, i co do serca ludzkiego nie wstąpiło, to przygotował Bóg tym, którzy go miłują.    (1 list do Koryntian 2:9, Biblia Warszawska)
 
Celem Przyjścia Pana Jezusa na ziemię było wykupienie rodzaju ludzkiego, wywalczenie i zabranie szatanowi to, co należało kiedyś do Zbawiciela, to, co cieszyło się niegdyś Jego wolnością, opieką, poszanowaniem!
 
 
Przyszedł poprzez Swoją Świętą Śmierć i Przelaną Krew, przywrócić człowieka do tego, co kiedyś utracił!
 
 
Ten Nowy Adam, jak mówi Paweł, wszystko Odnowi, Przywróci, Naprawi ale nie ZA DARMO!
 
 
Każdy z nas wie, że Krew Baranka, Była i Jest Drogocenna, dlatego żeby nas Obmyła potrzebne jest Nowe Myślenie, potrzebne jest Myślenie które pomoże nam stanąć  raz  jeszcze przed ‘’drzewem’’, które mamy w pamięci i które tak bardzo zaważyło i raz jeszcze może zaważyć nad dalszym naszym losem!
 
 
Krew Baranka, to nie platyna, nie złoto i żadne inne ziemskie nędzne bogactwo, Krew Baranka to ociekające mlekiem i miodem BOGACTWO, KTÓRE ODPOWIEDNIO UŻYWANE I SPOŻYWANE, POZWOLI NAM Z ŁZĄ W OKU POWIEDZIEĆ PANU, WYBACZ MI I PRZYJMIJ MNIE !
 
 
Skoro tak się sprawa ma, co mam jeszcze udowadniać, co mam napisać ,by ludzie zrozumieli, mogę jeszcze powtórzyć, nie pozwólmy by słowa:‘’żadną śmiercią nie pomrzecie’’, zagościły w naszym umyśle na stałe, gdyż wiem,ŻE ZBAWICIEL PO RAZ DRUGI, KRWI SWOJEJ DROGOCENNEJ NIE PRZELEJE!!!
 
 
Pan Jezus nie da się z siebie naśmiewać, kiedyś za nieposłuszeństwo naszych rodziców  było  wypędzenie, teraz będzie kara ostateczna i dużo gorsza,jezioro ognia i siarki!.
 
 
7) dlatego Bóg na nowo wyznacza pewien dzień - "dzisiaj" - po upływie dłuższego czasu, mówiąc przez Dawida, jak to przedtem zostało powiedziane: Dziś, jeśli głos Jego usłyszycie, nie zatwardzajcie serc waszych. 

(List do Hebrajczyków 4:7, Biblia Tysiąclecia)
 
………………………………………………………………………………….
 
Jakie więc jest myślenie człowieka który zarzuca Bogu, że będąc uosobieniem miłości nie potrafi albo nie chce dołożyć wszelkich starań by WSZYSTKIE marne grzeszne istoty, zwane człowiekiem OCALIĆ przed karą!
 
 
Powinniśmy wiedzieć, że Pan Jezus i Bóg Ojciec stwarzając świat, chcą by WSZYSCY LUDZIE mogli oglądać i podziwiać te wspaniałe rzeczy, zjawiska, krajobrazy, osoby anielskie a przede wszystkim Chwałę Pana Jezusa i Jego Ojca, która zamieszkuje NIEBO, BO PISZĘ TERAZ NIE O ZIEMI, ale o niebie!
 
 
Piszę o RAJU, KTÓRY CZEKAŁ I CZEKA NA TYCH, KTÓRZY dostosują się do wymogów które Oni  Stawiają.
 
 
Celem stworzenia świata jest udostępnienie człowiekowi możliwości przebywania i pokazania czegoś, czego na ziemi nie uświadczysz, czegoś czego na ziemi nigdy by człowiek nie zobaczył a przebywanie z Nimi jako osoby Duchowej a nie cielesnej jest nagrodą za pracę wykonaną na ziemi!
 
 
Jest nagrodą za włożony trud, bój i bieg jak opisywał to apostoł Paweł, mówiąc:‘’dobry bój bojowałem, biegu dokonałem, WIARĘ ZACHOWAŁEM, dlatego odłożona mi jest korona, którą Da mi Pan w odpowiednim czasie’’.
 
 
Biorąc to i rozpatrując powyższą sprawę nawet z punktu naszego ziemskiego, to nikt nikomu na ziemi za darmo nic nie da, na wszystko musimy zapracować własnymi rękami i to czy dostaniemy tyle czy tyle a nawet nic zawdzięczamy na tej roli pracodawcom, którzy nas oceniają i nagradzają!
 
 
Nie ważne czy sprawiedliwie czy nie, fakt jest taki, że właśnie tak to działa na ziemi i TAK TO DZIAŁA jeśli chodzi o Sprawy Boże, tylko że Ocena Pan Jezusa, jest jak najbardziej sprawiedliwa!
 

Jeśli ktoś nie chce pracować, to niech również NIE JE!
 
 
W tym świecie i w tym dużo wyższym, Duchowym, panują bardzo podobne zasady, panują zasady które nas oceniają i tylko od Pana Jezusa pomocy i naszej mądrości, zależy czy podejdziemy do tego obojętnie czy nie!
 
 
Dlatego Bóg dawno temu, Doradzał człowiekowi mówiąc:''WYBIERZ DOBRZE’’.

 Skoro więc znam zasady nagradzania (mówię o sprawiedliwym pracodawcy) to również na podstawie Nauk Zbawiciela wiem, że pracując i nauczając ludzi na Jego ziemskiej niwie, któregoś dnia odbiorę to co Obiecał tym, którzy Go miłują, odbiorę to na co  zapracowałem sprawiedliwie.
…………………………………………………..
Jak więc będzie oceniany ten człowiek, który przez całe swe życie, machając ręką nic zrobił dla Boga a Prawa Jego i Słowa uznał za obelgę, jak !?
……………………………………………………….
 
 
Czytając więc i słuchając niektóre wypowiedzi ludzi, z którymi się spotykam, wiem doskonale jaką naukę mają zakodowaną, wiem kto im to podszepnął by uwierzyli, że żadną śmiercią nie pomrzecie!
 
 
Usypiając ich słabe sumienie, szatan zmienił Prawa Zbawiciela i ‘’uspokoił’’ chytrze swych pracowników, którzy myśląc że Bóg im wybaczy, śpią spokojnie nie wiedząc o tym, że niedługo stanie się krzyk!
 
 
Powtórzę raz jeszcze:
 
 
Skoro tak się sprawa ma, co mam jeszcze udowadniać, co mam napisać by ludzie zrozumieli, mogę jeszcze powtórzyć, nie pozwólmy by słowa:‘’żadną śmiercią nie pomrzecie’’, zagościły w naszym umyśle na stałe, gdyż wiem,

ŻE ZBAWICIEL PO RAZ DRUGI, KRWI SWOJEJ DROGOCENNEJ NIE PRZELEJE!!!
 
 
 

KOMENTARZE

 • @Katana 13:28:29
  SZTUCZNY TŁOK KTÓRY MA JUŻ SWE REZULTATY.

  Katana, mam pytanie, używasz słówek typu, mikrusie, biedny, ignorancja itd, matoły, cioty, czy zamknęli cię w więzieniu i robią tobie krzywdę!? :-)

  Kogo ty chcesz pogonić i czym, katolickim katechizmem!?

  Na początku napisałem:

  //Widzę, że cytowanie wersetów biblijnych nie jest dla wszystkich wystarczającym argumentem, by niektóre Boże Prawa zrozumieć, a szkoda.


  Skoro więc niektóre umysły stały się ciężkie, to może małe wsparcie przykładów ziemskich w pewnym stopniu trochę nam ułatwi, no może ułatwią!//

  Takie proste a ty znowu śpisz!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • @Katana
  O BUDDYŚCIE, KTÓRY NIE ZNA NAUK PANA JEZUSA I BOGA OJCA!

  Katano vel qsaw, nie denerwuj się! Wiem, że artykuły wywyższające Pana Jezusa nie za bardzo Ci się podobają ale zrób mały przerywnik. Wciągnij powietrze i pisz chłopie lecz nie o baranach, tylko pisz na temat.

  No bo człowieku, cóż takiego udowodniłeś swoim komentarzem? W rzeczy samej nic, ponieważ nie odniosłeś się do meritum.

  Piszesz, że kłamiemy pisząc, iż Niebo zamieszkuje Dwóch Bogów, czyli Bóg Ojciec oraz Bóg Syn?

  O kim więc mówią poniższe dwa fragmenty z Pisma Świętego?

  Fragment pierwszy. Pan Jezus Powiedział:

  „(3) A to jest żywot wieczny, aby poznali ciebie, jedynego prawdziwego Boga i Jezusa Chrystusa, którego posłałeś”.

  Ewangelia według Jana 17/3

  Tak, to proste, Pan Jezus nazywa Boga Ojca Jedynym Prawdziwym Bogiem.

  A teraz niech przemówi prorok Izajasz!

  „ (5) Albowiem dziecię narodziło się nam, syn jest nam dany i spocznie władza na jego ramieniu, i nazwą go: Cudowny Doradca, Bóg Mocny, Ojciec Odwieczny, Książę Pokoju”. (9/5)

  Tak katano, w tym drugim wersecie prorok mówi o Panu Jezusie, Któremu ludzie dadzą miano Boga Mocnego.

  Pojęcie „Bóg” jest pojęciem władzy i potęgi. I takie atrybuty posiada również Pan Jezus, Który Jest Dokładnym Odbiciem Ojcowskiej Chwały!

  Zatem ten dyrdymał, czyli ja, bezapelacyjnie w tej chwili udowodnił Ci, że w Niebie jest Bóg Ojciec oraz Bóg Syn. No a Ty się mylisz!

  Katano, vel qsaw, ja nie jestem Grzegorzem. Powtarzam Ci to już któryś tam raz.

  Podsumuję:

  Ty, który parasz się naukami niezgodnymi z Ewangelią Syna Bożego, próbujesz odpowiadać na zagadnienia z Nim związane? Przecież jako Buddysta ignorujesz główne zasady wynikające z Nauki Pana Jezusa. No bo jak można katano vel qsaw postawić znak równości między zmartwychwstanie a reinkarnację?

  Cytat:

  „Postanowione ludziom RAZ UMRZEĆ, a potem sąd” (Hbr 9,27).

  *

  Hm... Wszelako obawiam się, że zachowujesz się jak kilkunastoletni chłopiec, który nie ma własnego zdania a tu i tam przytakuje gawiedzi byle tylko zabłysnąć!

  Aaaa... Nowy Testament podobnych Tobie ludzi nazywa fałszywymi prorokami! No ale to już chyba wiesz! W tej skórze czujesz się bardzo dobrze.

  Odpowiedz więc na pytanie: Czy zgadzasz się z prorokiem Izajaszem i nazywasz Pana Jezusa BOGIEM? Oskarżyłeś nas o kłamstwo więc odpowiedz Kolego!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @ Katano
  MI TWOJE POSTY NIE PRZESZKADZAJĄ DLACZEGO USUNĄŁEŚ JE!?

  No cóż, powiedziałem że zachowuję takie wpisy dla potomnych, więc przypomnijmy je:

  //@
  Mikrusie biedny... Piszesz kilka razy "co mam jeszcze udowadniać"... Ale Ty przecież nic nie udowodniłeś poza, standardowo swojej ogromnej ignorancji i pychy - choć powodem tu nie jest zapewne wiedza ale zwykły, głupi upór.
  Po tym jak ogłosiłeś jakoby Ewangelia mówiła o "dwóch Bogach" myślałem, że już dalej zabrnąć nie można...
  "Żadną śmiercią nie pomrzecie’’ - a to skąd żeś bidoku wytrzasnął? Czy tak napisano?
  Kerenku, nawet jakbyś tu zrobił tak sztuczny tłok, że nie pod trzema ale pod setką nicków byś pisał to i tak nie przepchniesz takich herezji... Posłuchaj lepiej Barbary bo choć także chce koniecznie to co ostateczne i niemożliwe do uchwycenia w pełni słowami opisać tak jakby to był przepis na obiad... to i tak jej do pięt nie dorastasz choćby nie wiem ilu Jassych czy Emm by za Tobą nie przytaknęło.
  No nic... Czekam na kolejne doniesienia z Melmak... Co tam jeszcze nie wymyślisz...
  Podsumowując - artykuł żenada... Namuliłeś, namuliłeś... nablablałeś, nablablałeś i... nic. Nic tu nie napisano... Poza rozdymaniem swojego "ja" nic tu nie widać... Jakieś cytaty nie wiadomo do czego i na co... Jakieś bzdety "co to nie ja"...
  Błędy widać choć starasz się pisać w sposób rozmazany by ich nie było widać... Nie dopytuję bo i nie ma o czym z politeistą przekonanym o swej rzekomej, doskonałej znajomości Biblii. Zresztą sam żadnych argumentów nie podałeś jak mówiłem a tylko wody polałeś trochę...
  Wstyd i hańba. Ile jeszcze będziecie tu pajacować na NEonie? Pytam tchórze...
  Teraz daj znowu tego bana... Tylko wiesz, że poza własne blogi nie macie co się wychylać ze swoimi głupotami bo "raz dwa" zgaszę i pogonię do budy... za bana, cioty.
  nadużycie link skomentuj usuń
  Katana 15.12.2016 13:21:06

  Baran
  Na drugi raz się zastanów po prostu nad tym "co masz udowadniać" a dopiero potem, jak już będziesz wiedzieć to pisz. Wtedy - nie wcześniej.
  Pisać żeby pisać? Bez sensu - choć nic nowego u Was matoły... Aby zaprzeczyć, aby się wywyższyć poniżając innych, aby na złość...
  Głupie nawyki, naprawdę głupie...
  nadużycie link skomentuj usuń
  Katana 15.12.2016 13:28:29


  @60grzegorz 13:42:16
  //SZTUCZNY TŁOK KTÓRY MA JUŻ SWE REZULTATY.//

  Właśnie przyznałeś się do wielu nicków potwierdzając słowa o sztucznym tłoku... A rezultaty są i szkoda, że rażą w Ewangelie... Ale jeśli tak wolisz...

  //Katana, mam pytanie, używasz słówek typu, mikrusie, biedny, ignorancja itd, matoły, cioty, czy zamknęli cię w więzieniu i robią tobie krzywdę!? :-)//
  Uśmieszek na końcu zdania? A cóż by Ciebie tak ubawiło? Czy mój domniemany pobyt w więzieniu czy po prostu poczułeś dumą z tego coś wydumał?
  A, i właśnie zacytowałeś brzydkie słowa... No, użyłeś ich... I jak Ci z tym matole?

  //Kogo ty chcesz pogonić i czym, katolickim katechizmem!?//
  Mówiłem matole, że pogonię z innego miejsca niż Wasze posrane blogi... Ale cóż? Tak to jest ze śpiącymi matołami, które nie wiedzą co chcą powiedzieć... "Katolicki katechizm" to wszystko z czym Ci się kojarzy osoba, której się sprzeciwiasz z zoologicznym zacięciem?
  "Grubo"! :-)))

  //Na początku napisałem:

  //Widzę, że cytowanie wersetów biblijnych nie jest dla wszystkich wystarczającym argumentem, by niektóre Boże Prawa zrozumieć, a szkoda.//

  No, napisałeś - to już coś :-)) Coś napisał? GŁUPOTY MATOLE.
  nadużycie link skomentuj usuń
  Katana 15.12.2016 16:55:45
  @57KerenOr 15:11:32
  Takie bzdety to w ogóle szkoda komentować... Ten klon - oryginał to dopiero debil...
  //Katano vel qsaw,//
  A to co za ustrojstwo? Gdzieś Ty łeb zgubił baranie? Po co to ciągle powtarzasz - to jak brzmiał mój nick dawniej? Przecież to idiotyczne jak to pisanie nicka adwersarza z małej litery by mu tym dopiec... Tak jak zacząłeś pisać do Barbary gdy zabrakło Ci argumentów - zanim jej dałeś bana, cipo.
  Albo co ma wspólnego fakt rzekomego bycia przeze mnie buddystą?
  Wiadomo, że nic ale zapytaj siebie jeszcze...
  Jak pogodzić reinkarnację z sądem? Normalnie matole... Tak jak w Biblii gdy mowa o jednym Bogu to trzeba z tego też wnioskować - a nie nagle dostawać amnezji bo trzeba by jakoś inny cytat przypasować do swojej chorej układanki we łbie... I tak w kółko - to o jednym zapomina to o drugim... Co za matoł...

  //i pisz chłopie lecz nie o baranach, tylko pisz na temat.//
  Baranie, jeśli mam barana przed sobą to piszę na temat barana, że człowiekiem mógłby być. Takie to trudne? A o czym mam pisać jeśli nic sensownego nie mówicie tylko "nie bo nie". Przytocz choć jeden argument to się ustosunkuję może... Te cytaty nie są na temat... Trzeba dokładnie czytać, jak np. gdy napisano "nazwany będzie" to oznacza, że ludzie tak będą mówić o tym, że tym jest - nie, że jest tym.


  Podsumuję:
  //Zatem ten dyrdymał, czyli ja, bezapelacyjnie w tej chwili udowodnił Ci, że w Niebie jest Bóg Ojciec oraz Bóg Syn. No a Ty się mylisz!//

  Głupi jesteś i Twój stan się pogarsza z każdą chwilą. Przestań to udowadniać bo wiadomo.
  Powtórzę ośla łąko:

  //„(3) A to jest żywot wieczny, aby poznali ciebie, jedynego prawdziwego Boga i Jezusa Chrystusa, którego posłałeś”.//

  Tak napisano.

  //„ (5) Albowiem dziecię narodziło się nam, syn jest nam dany i spocznie władza na jego ramieniu, i nazwą go: Cudowny Doradca, Bóg Mocny, Ojciec Odwieczny, Książę Pokoju”.//

  Tak też napisano.

  I nigdzie tępaku nie napisano, że jest dwóch Bogów.
  nadużycie link skomentuj usuń
  Katana 15.12.2016 17:16:04

  @57KerenOr 15:11:32
  Tępa tchórzowska cipo, posłuchaj...

  //No bo jak można katano vel qsaw postawić znak równości między zmartwychwstanie a reinkarnację?

  Cytat:

  „Postanowione ludziom RAZ UMRZEĆ, a potem sąd” (Hbr 9,27). //

  Jak to przeczy reinkarnacji? Odpowiedz... Chyba, że już całkiem z glizdą na mózg się zamieniłeś.
  nadużycie link skomentuj usuń
  Katana 15.12.2016 17:21:59


  @57KerenOr 15:11:32
  Mało tego... Ty jesteś tak idiotycznie małostkowy, że nawet nie piszesz tego mojego byłego nicka "gsaw" tak jak brzmiał ale zauważając podczas tchórzowskiego śledzenia innych wpisów to jak jeden raz kiedyś zwróciłem komuś uwagę na pisownię "qsaw" zamiast właściwego "gsaw"... I teraz jak to debile mają w zwyczaju wykorzystujesz ten szczegół do dokuczenia mi - celowo pisząc niewłaściwie...
  I co baranie? Może nie jesteś idiotą? Oczywiście, że jesteś tak jak oczywiste jest to, że mam w dupie to jak i czy w ogóle do mnie się zwracasz... Bo zawsze mam idiotów w dupie.
  nadużycie link skomentuj usuń
  Katana 15.12.2016 17:28:22


  @57KerenOr 15:11:32
  A już najśmieszniejsze jest Twoje stwierdzenie do mnie: "nie denerwuj się"...
  :-)))
  Ale kabareciarz... A prorok jak z koziej dupy bąk.
  nadużycie link skomentuj usuń
  Katana 15.12.2016 17:33:11
  @57KerenOr 15:11:32


  Nawet w tym ta biedna kobieta jest lepsza od Ciebie... Ona używa czyiś nazw, nicków z małej litery z zasady - choć głupiej to chociaż w tym jest stała... Ty matole jak chorągiewka - normalnie z dużej ale jak nerwy puszczają to piszesz z małej - tak by jak najbardziej obrazić i poniżyć...
  I co? Może nie jesteś matołem?
  nadużycie link skomentuj usuń
  Katana 15.12.2016 17:44:52//

  Oto Katana w całej swej okazałości gwoli przypomnienia!

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • @Keren
  OTO MAMY BUDDYSTĘ W CAŁEJ SWEJ OKAZAŁOŚCI, CO ZA WYRAFINOWANE WYPOWIEDZI , OKRASZONE PROSTOTĄ WYKONANIA I PODSTAWOWEGO, CHŁOPSKO FOLWARCZNEGO SŁOWNICTWA!

  Czasami warto zachować sobie takie wypowiedzi by co niektórym pokazać z kim lub z czym mamy do czynienia.

  Katana, najlepiej zrobi tobie kubeczek melisy! :-)

  Ja nie mogę, ale prostactwo.

  http://m.neon24.pl/c4e39c5642908d02ed3c500b19a5cf7f,0,0.jpg
 • @60grzegorz
  NIE RZUCAM PEREŁ PRZED WIEPRZE!

  No cóż, nie za bardzo wiem, co napisać po Twoich przypomnieniach wypowiedzi Katany. Po prostu język Katany nie jest językiem folwarcznym, ani nawet, rzekłbym, chamskim!

  Z naszego internetowego Kolegi wyszedł zwykły pospolity zwierz. Baranek zrzucił swoje futro i oto oczom gapiów pojawił się demon w całej krasie.

  Do usuwania komentarzy przez wyżej wymienionego jestem przyzwyczajony i tymczasem nic więcej na Jego temat nie napiszę, by nie rzucać pereł przed wieprze! Myślę, że z chorym człowiekiem się nie dyskutuje. Taki ktoś ma sam problemy ze swoją głową i myślami, które tę głowę nachodzą!

  Pozdrawiam!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @60grzegorz
  Witaj Grzegorzu ;

  Dziękuje dziś , Panu mojemu i Bogu mojemu , Jezusowi Chrystusowi za to że, dziś i nie tylko dziś mogę czytać prawdziwe świadectwo Wiary o Zbawicielu i o Jego Nauce . To co napisałeś wiadomo , że nie jest twoje , ani żadna to twoja zasługa .To co napisałeś jest prawdą . Jest to Prawdziwa Nauka Zbawiciela i Boga Jezusa Chrystusa , która przebywa tylko w sercach i w umysłach ludzi wierzących .


  Chociaż są tu tacy , którzy uważają się za ludzi wierzących . Podtrzymują , że znają Boga ale nie chcą nawet rozmawiać ze Zbawicielem , nie chcą się do Niego modlić , nie chcą Jego Nauki odrzucają ją . A przecież Ukochany Bóg Ojciec posłał do ludzi tylko Swojego Syna nikogo innego .


  A Duch wyrażnie mówi , że w późniejszych czasach odstąpią niektórzy od wiary i przystąpią do duchów zwodniczych i będą słuchać nauk szatańskich / I List Pawła do Tymoteusza 4,1 /

  Oni są ze świata ; dlatego mówią , jak świat mówi , i świat ich słucha . My jesteśmy z Boga ; kto zna Boga , słucha nas , kto nie jest z Boga , nie słucha nas . Po tym poznajemy ducha prawdy i ducha fałszu / I List Jana 4,5-6 /

  Szczęśliwy mąż , który nie idzie za radą bezbożnych
  Ani nie stoi na drodze grzeszników ,
  Ani nie zasiada w gronie szyderców ,
  Lecz ma upodobanie w zakonie Pana
  I zakon Jego rozważa dniem i nocą ………..
  / KSIĘGA PSALMÓW 1, 6 /

  Szczęśliwi są raczej ci , którzy słuchają SŁOWA BOŻEGO i strzegą go / Ew. Łukasza 11,28 /


  POZDRAWIAM !!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TAGI

ULUBIENI AUTORZY