Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
45 postów 1476 komentarzy

PRAWDA NAS WYZWOLI

60grzegorz - ,,Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom’’

BAŁWOCHWALSTWO PRZEJAWEM GŁUPOTY!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

'''(29) Będąc więc z rodu Bożego, nie powinniśmy sądzić, że bóstwo jest podobne do złota albo srebra, albo do kamienia, wytworu sztuki i ludzkiego umysłu.'' Dzieje Apostolskie 17/29

 ''(8) Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze i co jest na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią. (9) Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan, twój Bóg, jestemBogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mię nienawidzą, (10) a okazuję łaskę aż do tysięcznego pokolenia tym, którzy mię miłują i przestrzegają moich przykazań.''

Księga Powtórzonego Prawa 5

5 Księga Mojżeszowa 5

..................................................................

 

''(14) Głupi jest każdy człowiek i bez rozumu, na wstyd naraża się każdy złotnik z powodu bałwanagdyż złudą są i bez życia jego odlane bożki. (15) Są nicością, dziełem wartym śmiechu, które w czasie swojego nawiedzenia poginą. 

(Ks. Jeremiasza 10:11-16, Biblia Warszawska)

..................................................................

 

 ''(2) Tak mówi Pan: Nie wdrażajcie się w zwyczaje narodów, nie lękajcie się znaków niebieskich, chociaż narody się ich lękają! (3) Gdyż bóstwa ludów są marnościąSą dziełem rąk rzemieślnika pracującego dłutem w drzewie, ściętym w lesie, (4) które przyozdabiają srebrem i złotem, umacniają gwoździami i młotami, aby się nie chwiało. 

(5) Są jak  straszak na polu ogórkowym, nie mówią, trzeba je nosić, bo nie mogą chodzić. Nie bójcie się ich, bo nie mogą szkodzić,  lecz nie mogą też nic dobrego uczynić.(...) 

(8) Wszyscy co do jednego są głupi i nierozumni; niedorzecznością jest cześć oddawana drewnu." 

(Ks. Jeremiasza 10:2-8, Biblia Warszawska)

..................................................................

''(29) Będąc więc z rodu Bożego, nie powinniśmy sądzić, że bóstwo jest podobne do złota albo srebra, albo do kamienia, wytworu sztuki i ludzkiego umysłu.'' 

(30) Bóg wprawdzie puszczał płazem czasy niewiedzy, teraz  jednak wzywa wszędzie wszystkich ludzi, aby się upamiętali, 

(31) gdyż wyznaczył dzień, w którym będzie sądził światsprawiedliwie przez męża, którego ustanowił, potwierdzając to wszystkim przez wskrzeszenie go z martwych." 

Dzieje Apostolskie 17:29-31

.................................................................

(12) zniszczę twoje bałwany i twoje posągi spośród ciebie. I nie będziesz się już kłaniał dziełu rąk twoich. 

 

(13) I powyrywam twoje święte drzewa spośród ciebie i zniszczę twoje miasta. (14) I tak w zapalczywym gniewie  wywrę zemstę na narodach, które nie były posłuszne." 

(Ks. Micheasza 5:1-14, Biblia Warszawska)

 

...Wszyscy co do jednego są głupi i nierozumni; niedorzecznością jest cześć oddawana drewnu...

KOMENTARZE

 • @
  NIE TRUDNO JEST POMYŚLEĆ, ŻE ART TEN DEDYKUJE TYM, KTÓRYM K KATOLICKI TAK NAMIESZAŁ W GŁOWIE ŻE ZATRACILI ZDOLNOŚĆ POSTRZEGANIA I ODRÓŻNIANIA SPRAW BIBLIJNYCH OD WATYKAŃSKICH BREDNI!

  Takim przykładem (nie jedynym) jest alfa która swymi kukiełkami demonstruje swoją g.....ę!

  Opętana kobieto , któregoś dnia odpowiesz za zaśmiecanie umysłów ludziom, którzy chcą poznać prawdę!

  http://images63.fotosik.pl/203/ce407e7957c48e01med.jpg
 • @nocny gryzoń
  OD NICZEGO SIĘ NIE ODCZEPIĘ, JEŚLI BĘDZIECIE PISAĆ TAKIE BANIALUKI OBRAŻAJĄCE NAUKĘ ZBAWICIELA, ZAWSZE BĘDĘ BLISKO!

  //I jak zawsze, KK obwiniany a i powtórzenie dawnej notki//

  MATKA WSZYSTKICH WSZETECZNIC, TO PRZEZ NIĄ WY JESTEŚCIE PROWADZENI NA ZATRACENIE. CHYBA ŻE NIEKTÓRZY Z WAS DZIĘKI ŁASCE ZBAWICIELA, PRZEJRZĄ BO JAK NA RAZIE TO ŁATWIEJ PRZYSWAJAM MECHANIKĘ kwantową niż ten jej bełkot!

  I póki mi pozwolą, będę zawsze tę głupotę wykazywał!

  http://images63.fotosik.pl/203/ce407e7957c48e01med.jpg
 • @All
  O PAPIEŻU JANIE PAWLE II, KTÓRY ODZIEDZICZY KARĘ!

  No cóż, katolicy są bałwochwalcami ponieważ czynią sobie obrazy, figurki i różnej maści postacie Pana Boga.

  Katolicy nie znają Ewangelii i obrażają Ojcowski i Synowski Majestat. A największymi pod tym względem złodziejami Słów Bożych są w rzeczy samej papieże, biskupi, księża, katecheci i katechetki, oraz zakonnicy i zakonnice.

  Wymienieni przeze mnie nauczyciele powinni torować drogę swoim owieczkom do zbawienia. Jednak oni, jak powiada Pismo, "komara przecedzają, a połykają wielbłąda". Nauczyciel, który kpi sobie ze Spraw Bożych zostanie ukarany z całą surowością. Piszę to nie dlatego, że tak chcę, lub życzę nauczycielom katolickim "wszystkiego złego", lecz dlatego, że tak jest napisane!

  Ale nie tylko katolicy są bałwochwalcami. Godnie dorównują im Adwentyści Dnia Siódmego ze swoimi rysunkami bałwochwalczymi na ich stronach.

  Jednak i w tej materii Świadkowie... również nie ustępują wyżej wymienionym...

  Tak, bałwochwalstwo jest dowodem głupoty. Masz rację, a że temat powtórzyłeś, to zrobiłeś bardzo dobrze. Może niektórym dotrze wreszcie do umysłów, że kpią sobie w żywe oczy ze Zbawiciela wywyższając Marię i papieża Jana Pawła II.

  W tej materii katolicy (również) są bałwochwalcami, ponieważ ubóstwiają ludzi i modlą się do tych, którzy dawno temu umarli i zgodnie z Ewangelią, czekają w grobach za zmartwychwstaniem.

  Papież Jan Paweł II odziedziczy karę, a Maria otrzyma zbawienie wieczne!

  Jak więc widzisz nocny gryzoniu, ja nie tylko piszę o katolikach, a że potężne zło wyszło od Was, to rzecz pewna i udowodniona.

  A ja życzę ludziom by pomodlili się do Syna Bożego... Tak! Tego Wam na początek życzę!

  http://m.neon24.pl/4a6592e41a4e561c920a66582473fd19,0,0.jpg
 • @nocny gryzoń 21:21:10
  Drogi Gryzoniu!

  A co powiesz na modlitwy swojego kościoła do sterty zębów?
  Czy modlitwa do sterty zębów to pobożność, czy głupota?
 • @
  MUSZĘ PRZYZNAĆ, ŻE MÓJ UMYSŁ NIE OGARNIA TYCH BZDUR KTÓRE WYPISUJE ALFA COM!!!

  Nie wiem, nie chcę za mocno pisać ale wydaje mi się zresztą nie wydaje a wiem na pewno, że ta kobieta na starość dziecinnieje.

  No wiem, rozumiem wiek i tak dalej, ale ja nie jestem aż tak bardzo dużo młodszy od niej i dzięki łasce Pana Jezusa którą mnie obdarzył nie toleruje katolickich świerszczyków i nie mam najmniejszego zamiaru wgłębiać się w tą bzdurę, gdyż bardzo dobrze wiem, ŻE KORZYSTAĆ TRZEBA Z BIBLII!

  Moje własne zdanie na jej temat jest takie, że nie wierzę by człowiek wykształcony był do tego stopnia ...., by pisać takie niezgodne z Pismem Świętym Banialuki.

  Dlatego wysuwam moje małe spostrzeżenie i twierdzę że te bzdury musi jej ktoś wykładać !

  Muszę przyznać że pierwszy raz od ponad trzydziestu lat mam do czynienia z takim otumanieniem.

  INTELEKTUALNA CIEMNOTA, SPRZYJA ROZWOJOWI PAPIESTWA!

  A pani Alfie sprzyja wiatr, dmuchany od katolickich kłamców, którym tak bezgranicznie i BEZ NAMYSŁU, UFA!

  Katolicyzm to nie tylko INKWIZYCJA , TO RÓWNIEŻ REWOLUCJA UMYSŁOWA, czego ŚWIADKAMI JESTEŚMY W OSOBIE PANI ALFY!

  http://images63.fotosik.pl/203/ce407e7957c48e01med.jpg
 • @60grzegorz 09:59:43
  Drogi Grzegorzu!

  Także dla biednej Hel jest nadzieja. Gdy ja w 88r. przyjmowałem chrzest, to moja mama rocznik 1920 wpadła w histeryczne przerażenie; co ja robię. Minęło 7 lat i moja 75-cio letnia mama sama zdecydowała się na przyjęcie chrztu - w jej przypadku w jeziorze. A robiąc maturę w 39r. w Warszawie miała piątkę z religii. Oczywiście watykańskiej.

  Hel ma jeszcze kilka lat i jest nadzieja, że w którymś momencie oprzytomnieje i upamięta się. A póki co jest bardzo pomocna, gdy wykazuje swoją bezsilność i ignorancję biblijną, gdy pokazuje jak mizerną jest teolożką, gdy nie potrafi obronić swego bałwochwalstwa. A najlepszym dowodem jej ograniczoności jest wycinanie niewygodnych postów i banowanie rozmówców, którzy mają niepodważalną rację, gdy piszą prawdę o jej kłamstwach. A złapana na kłamstwie jedyne co potrafi, to banować.
  Ciekawe że nie zdaje sobie sprawy, że banując biblijnych Chrystusowców to tak, jakby banowała apostołów.
  Na całe szczęście ludzie z jej religijnej korporacji to widzą i mają świetny dowód na to, że nawet ==humanista, teolog; dobra znajomość zagadnień biblijnych i egzystencjonalnego wymiaru Słowa Bożego.== nie potrafi obronić niebiblijnych głupot.

  Ciekawi mnie co ciąży na Hel, że nie ma siły ani zdolności wydostać się spod kłamstw Watykanu, ze zniewolenia bałwochwalstwem.
 • @von Finov 17:54:59
  Szanowny Panie, proszę nie wprowadzać w błąd innych osób.
  // A najlepszym dowodem jej ograniczoności jest wycinanie niewygodnych postów i banowanie rozmówców, którzy mają niepodważalną rację, gdy piszą prawdę o jej kłamstwach. A złapana na kłamstwie jedyne co potrafi, to banować.//

  Na moim blogu są pana wpisy, a zbanowałam w momencie, gdy zaczął mi Pan ubliżać- i to właśnie wycięłam.
  TAKI Z PANA CHRYSTUSOWIEC?- wpisywanie chamskich komentarzy to nie droga do PANA BOGA. I nie ubolewaj nade mną, zapłacz nad sobą.
 • @alfa.com.hel 08:30:25
  Nie kłam, biedna Hel!

  ==Na moim blogu są pana wpisy, a zbanowałam w momencie, gdy zaczął mi Pan ubliżać- i to właśnie wycięłam.==

  Wycięłaś cytaty biblijne kpiące z głupoty bałwochwalstwa watykańskich katolików. Uprawiasz głupotę, ośmieszasz siebie i korporację watykańską i kompromitujesz się kłamiąc.

  Poczytaj Boże Słowo i zobaczysz, że są w nim cytaty ludzi, którzy wyrażali się niepochlebnie o samym Synu Bożym, o apostołach, o prorokach w ST i te wszystkie cytaty istnieją nie wycięte przez samego Boga. A raptem jakaś niedouczona Hel demaskowanie swojej głupoty postrzega jako ubliżanie i wycina demaskatorskie wpisy.

  Tak się składa, że rzetelni i uczciwy rozmówcy nie powinni obawiać się niewygodnych wpisów na swoich blogach. I nie tylko Ty popełniasz to wycinanie. Podobnie robi to Kenor, czy Barbara.
  Ktoś pisze głupoty, czy bezeceństwa... Sam się kompromituje, sam odpowie przed sędziom. A banujący stawiają się w pozycji sędziego.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TAGI

ULUBIENI AUTORZY