Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
45 postów 1476 komentarzy

PRAWDA NAS WYZWOLI

60grzegorz - ,,Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom’’

MARIA - CUDOWNA BOŻA WYBRANKA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

,,Oto służebnica Pańska"

 Wiem, czym dla katolika jest sprawa, dotycząca cudownej osoby, jaką była Maria. Wiem jak wielką miłością katolicy darzą tą wybraną do pewnego celu osobę.

Kiedyś, bardzo dawno temu, również byłem katolikiem, i osoba Marii, powiem szczerze, była dla mnie – najważniejsza. Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że pod zewnętrzną cudowną sylwetką tej kobiety, znajduje się człowiek, który miał wypełnić jakąś Bożą Wolę, zestarzeć się i po prostu umrzeć.

To nikt inny, jak człowiek, na przełomie swoich pewnych dziejów, zmienił oblicze tej kobiety, i umieścił ją bardzo wysoko. Jak wysoko? Wszyscy bardzo dobrze wiemy.

 Niezrozumienie tego problemu u ludzi polega na tym, że osoba Marii utożsamiana często z tak zwaną rodzicielką, matką, macierzyństwem, osobą godną szacunku i zrozumienia, została wywyższona przez ludzi (kult) do rangi wyższej od swego Syna Zbawiciela, Któremu służyła wiernie do końca swego życia.

Miliony ludzi, zwracający większą uwagę na zewnętrzny wizerunek tej osoby a nie na biblijny, zostało zwiedzionych, nie dostrzegając w niej osoby, która miała do wykonania pewne zadanie, jak np. Jan Zanurzający czy inni Boży wybrańcy.

Miliony kobiet na całym świecie z zapartym tchem kieruje swe niezgodne modlitwy do Marii, która według Prawa Bożego, podczas drugiego Przyjścia Pana Jezusa odziedziczy zbawienie.O, jak potężna jest symbolika Maryjnego Objawienia:

...Oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa twego. I Anioł odszedł od niej.

 …służebnica Pańska… służebnica Pańska...Warto zapamiętać!

 Któż to zrozumie? Komuż oprócz Marii było to jeszcze objawione, czy żyli w tamtym czasie ludzie, którzy rozumieli doskonale proroctwo Izajasza mówiące:  Albowiem dziecię narodziło się nam, syn jest nam dany i spocznie władza na jego ramieniu, i nazwą go: Cudowny Doradca, Bóg Mocny, Ojciec Odwieczny, Książę Pokoju.

Tak, znam takich i dziękuję Panu, że mogę ich przedstawić. To oni, Magowie, którzy przyszli oddać pokłon Panu Jezusowi!  To oni kierowani Nadziemską Siłą im tylko znaną, zmierzają z odległych zakątków ziemi do miejsca wyznaczonego,  by oddać pokłon Temu, Któremu on się należy.

 ... Gdzie jest ten nowo narodzony król Judejczyków? Widzieliśmy, bowiem gwiazdę jego na Wschodzie i przyszliśmy oddać mu pokłon.

 …Oddać Mu pokłon.... Oddać Mu pokłon...Warto zapamiętać!

 Komu tak bardzo zależy na tym, by z Marii, służebnicy Pańskiej zrobić osobę Niebiańską wysłuchującą swoich wiernych!? Komu tak bardzo zależy na tym by zamiast Zbawicielowi, oddawano pokłon Marii!?

 Kto o to tak walczy?  Kto? Powiem - kobiety, to one uwielbiają symbol cudownego macierzyństwa i sprawy bliskie swojego serca, syn, córka, wychowanie, miłość. Pod tymi właśnie pięknymi i jakże miłościwymi hasłami, (ale trzeba umieć je oddzielić) zakradł sięktoś niewidoczny, ktoś, komu bardzo zależy na tym, by Imię Pana Jezusa zostało zepchnięte na bok.

Ten ktoś to mistrz ciemności, taktyk, który potrafi niesamowicie grać na ludzkich uczuciach i je wykorzystywać. Ten zły demon,który kusił mego Pana na pustyni, wszedł w serca wielu miliardów ludzina całym świecie i zamknął je, osobą Marii, a nie Pana Jezusa!

 Nie zachowujmy się jak ślepcy, otwórzmy oczy, kontynuujmy to, co powiedziała cudowna Boża wybranka....Oto ja służebnica Pańska, kontynuujmy to, co zrobili Magowie i oddajmy pokłon Temu, Który Jest Drogą, Prawdą i Życiem.

 Nie bądźmy podobni do Ewy, która pierwsza skosztowała zakazany owoc, nie bądźmy podobni do tych kobiet, które pokazują nam, co jest dobre, według ich upodobania a nie Boga. Nie kierujmy się emocjami macierzyństwa, które zacierają i przewyższają to, co miało być prawdą, a stało się oszustwem.

Nie obrażajmy Boga swoimi ludzkimi wymysłami opartymi na wywodach świata. 

 

 Prośmy Pana Jezusa, by w naszych sercach  zaświeciła duchowa gwiazda, Jego Gwiazda, jak mówi pismo,  która być może po raz drugi zaświeci nam i pokaże, jak bardzo się myliliśmy, i jak bardzo Go obrażaliśmy.

 

 ….A jeśli pójdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę znowu i wezmę was do siebie, abyście, gdzie Ja jestem, i wy byli.

....................................................................................................

 

 

 Głupota katolicka, jaka zagościła tutaj w osobie pewnej opętanej kobiety i nie tylko jej, zmusiła mnie do ponownego odświeżenia tematu, który byłjuż tutaj czytany.

 

 Głupota ludzka  ma różne oblicza, ma różne stany umysłu i nie sposób czasami to dostrzec, gdyż  chowa się za parawanem ludzkiej naiwności. Ale ten tylko może ją dostrzec, którego ona nie dotknęła!

KTÓREGOŚ DNIA, ODPOWIE ONA ZA ZARAZĘ JAKĄ SIEJE WŚRÓD LAICKIEGO TŁUMU.


RÓWNIEŻ I TEN LAICKI TŁUM, ODPOWIE KIEDYŚ ZA TO, ŻE PRZYKLASKIWAŁ OPRAWCOM NIE SPRAWDZAJĄC ICH POCZYNAŃ!

 

KOMENTARZE

 • @60grzegorz
  MAJAKI PANI ALFY!

  Ta Pani, Alfą zwana, zaczyna mieć majaki. Wyobraź sobie, że owa, nie boję się tego powiedzieć, kłamczyni, usunęła mój komentarz ponieważ obrałem sobie login "KerenOr".

  Zatem wytłumaczyć tutaj chciałbym tej kobiecie, że właśnie do Administracji zgłosiłem nadużycie. "Keren", to po hebrajsku "Promień", a "Or" oznacza "Światło".

  Nie gniewam się jednak na wyżej wymienioną, ponieważ nie mam prawa. Nie znam tak dobrze jej stanu umysłu by ferować jakiekolwiek wyroki, a za jej zdrowie nie chcę odpowiadać.

  Kiedyś podobnie uczyniła Rebeliantka...

  Do tematu:

  Jak czasami czytasz moje komenty, czy arty, to wiesz o tym bardzo dobrze, że nigdy nie obraziłem Marii, a owa Pani mnie o to oskarża wysuwając wnioski z kapelusza.

  Maria jest (jak piszesz) cudowną Bożą wybranką i należy się jej historyczny szacunek. Jednak mój szacunek nijak ma się do bałwochwalstwa Pani Alfy.

  Maria, będąc obdarzona Bożą Łaską prorokowała, że narody zwać ją będą "szczęśliwą". I to wszystko, i to cała tajemnica.

  Twój artykuł jest potrzebny i jest na czasie! Obrażany na tym Portalu jest Boży Syn i Jego Tata, a ludzi broniących Zbawiciela, jak na lekarstwo!

  Pozdrawiam!

  http://m.neon24.pl/4a6592e41a4e561c920a66582473fd19,0,0.jpg
 • @
  NIE TOLERUJE POGAŃSTWA NA MOIM BLOGU!

  Jeśli padnę na kolana, to tylko przed moim Bogiem, Jezusem Chrystusem, padanie na kolana przed osobą Marii, która od dawna nie żyje, jest czystym pogańskim obrządkiem, zaczerpniętym ze światowych świerszczyków a nie z Biblii.

  Dlatego katolicy umyjcie ręce i oczyśćcie serca wasze a być może zajaśnieje wam Pan Jezus!

  Katolicki tragizm, upadek i kompletna laicyzacja to wyraz, jaki tu potraficie dać tylko laikom, mądry będzie dumał, głupi odpowie natychmiast!

  http://images63.fotosik.pl/203/ce407e7957c48e01med.jpg
 • @60grzegorz
  W SYNU BOŻYM SĄ UKRYTE SKARBY MĄDROŚCI!

  Napisałeś, że nie tolerujesz pogaństwa na Twoim blogu! I słusznie.

  Obowiązkiem człowieka wierzącego jest mówienie o wspaniałych Naukach Syna Bożego, w Którym ukryte są wszelkie tajemnice. I tutaj stosowny cytat z Listu Apostoła Pawła do Kolosan:

  "(1) Chcę bowiem, abyście wiedzieli, jak wielki bój toczę za was i za tych, którzy są w Laodycei, i za tych wszystkich, którzy osobiście mnie nie poznali, (2) ABY POCIESZONE BYŁY ICH SERCA, A ONI POŁĄCZENI W MIŁOŚCI ZDĄŻALI DO WSZELKIEGO BOGACTWA PEŁNEGO ZROZUMIENIA, DO POZNANIA TAJEMNICY BOŻEJ, TO JEST CHRYSTUSA, (3) W KTÓRYM SĄ UKRYTE WSZYSTKIE SKARBY MĄDROŚCI I POZNANIA".

  2/1-3

  http://biblia.info.pl/biblia.php Biblia Warszawska

  http://m.neon24.pl/4a6592e41a4e561c920a66582473fd19,0,0.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TAGI

ULUBIENI AUTORZY