Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
45 postów 1476 komentarzy

PRAWDA NAS WYZWOLI

60grzegorz - ,,Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom’’

BAŁWOCHWALSTWO NA KAŻDYM KROKU!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

''''(29) Będąc więc z rodu Bożego, nie powinniśmy sądzić, że bóstwo jest podobne do złota albo srebra, albo do kamienia, wytworu sztuki i ludzkiego umysłu.'' Dzieje Apostolskie 17/29

 //wiadomosci.wp.pl/kat,1019407,title,12-metrowy-Jezus-stanie-nad-Malta-Protestuja-przeciwko-Pomnikowi-Wdziecznosci,wid,17190491,wiadomosc.html?ticaid=11430c  

//wiadomosci.wp.pl/gid,12786785,kat,355,title,36-metrowy-Jezus,galeria.html

 

 ''(8) Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze i co jest na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią. (9) Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mię nienawidzą, (10) a okazuję łaskę aż do tysięcznego pokolenia tym, którzy mię miłują i przestrzegają moich przykazań.''

Księga Powtórzonego Prawa 5

5 Księga Mojżeszowa 5

..................................................................

 

''(14) Głupi jest każdy człowiek i bez rozumu, na wstyd naraża się każdy złotnik z powodu bałwana, gdyż złudą są i bez życia jego odlane bożki. (15) Są nicością, dziełem wartym śmiechu, które w czasie swojego nawiedzenia poginą.

(Ks. Jeremiasza 10:11-16, Biblia Warszawska)

..................................................................

''(2) Tak mówi Pan: Nie wdrażajcie się w zwyczaje narodów, nie lękajcie się znaków niebieskich, chociaż narody się ich lękają! (3) Gdyż bóstwa ludów są marnością. Są dziełem rąk rzemieślnika pracującego dłutem w drzewie, ściętym w lesie, (4) które przyozdabiają srebrem i złotem, umacniają gwoździami i młotami, aby się nie chwiało. 

(5) Są jak  straszak na polu ogórkowym, nie mówią, trzeba je nosić, bo nie mogą chodzić. Nie bójcie się ich, bo nie mogą szkodzić,  lecz nie mogą też nic dobrego uczynić.(...) 

(8) Wszyscy co do jednego są głupi i nierozumni; niedorzecznością jest cześć oddawana drewnu." 

(Ks. Jeremiasza 10:2-8, Biblia Warszawska)

..................................................................

''(29) Będąc więc z rodu Bożego, nie powinniśmy sądzić, że bóstwo jest podobne do złota albo srebra, albo do kamienia, wytworu sztuki i ludzkiego umysłu.'' 

(30) Bóg wprawdzie puszczał płazem czasy niewiedzy, teraz  jednak wzywa wszędzie wszystkich ludzi, aby się upamiętali, 

(31) gdyż wyznaczył dzień, w którym będzie sądził świat sprawiedliwie przez męża, którego ustanowił, potwierdzając to wszystkim przez wskrzeszenie go z martwych." 

Dzieje Apostolskie 17:29-31

.................................................................

(12) Izniszczę twoje bałwany i twoje posągi spośród ciebie. I nie będziesz się już kłaniał dziełu rąk twoich. 

 

(13) I powyrywam twoje święte drzewa spośród ciebie i zniszczę twoje miasta. (14) I tak w zapalczywym gniewie  wywrę zemstę na narodach, które nie były posłuszne." 

(Ks. Micheasza 5:1-14, Biblia Warszawska)

 

Ludzie obudźcie się, ZANIECHAJCIE BAŁWOCHWALSTWA!

KOMENTARZE

 • @60grzegorz
  ADWENTYŚCI DNIA SIÓDMEGO RÓWNIEŻ SĄ BAŁWOCHWALCAMI!

  Od wieków rodzaj Adama i Ewy obraża Majestat Pana Jezusa i Boga Ojca. Ohydne maszkary przedstawiające ponoć Najwyższego, są najlepszym przykładem głupoty ludzkiej. Czy można pędzlem, czy węglem oddać Kogoś Niebywałego?

  Czy można za pomocą pędzla i farby nadać kształt Temu, Który Jest Doskonały?! Czy może ludzkie próchno wyrzeźbić Twarz Pana Boga?

  Ale czy tylko w tej bałwochwalczej gonitwie biorą udział katolicy, którzy usunęli z formułki katechetycznej, II Boże Przykazanie z Góry Synaj?

  Czy tylko oni są bałwochwalcami?

  A przykładowo, Adwentyści Dnia Siódmego, czyż również nie należą do tej wspólnej pogańskiej rodziny?

  Proponuję mój artykuł pt: "O czym 90% Adwentystów Dnia Siódmego, nie wie?".

  Czytelnik znajdzie go na stronie:

  http://www.eioba.pl/a/2px9/o-czym-90-adwentystow-dnia-siodmego-nie-wie

  Grzegorzu...

  Spokojnie daję pięć gwiazdek, choć wiem, że nie na gwiazdkach Ci zależy, tylko na tym, by ludzie się obudzili!

  Pozdrawiam!

  http://m.neon24.pl/4a6592e41a4e561c920a66582473fd19,0,0.jpg
 • bałwochwalczo odstępczy to nie Kościół.
  W wakacje zahaczyłem księdza spacerującego po mieście. Był w marynarce i koloratce, tak trochę mniej oficjalnie, gdyż spacerował z innym facetem. Być może pokazywał miasto komuś z rodziny.
  Spytałem go, co trzeba zrobić, żeby być zbawionym. I biorąc pod uwagę różne zadawane mu niewygodne pytania, radził sobie dość dobrze sprytnie lawirując. Aż w końcu zadałem mu pytanie; co to jest bałwochwalstwo, żeby mi to zdefiniował. I w tym momencie facet wymiękł. Odpowiedział coś na zasadzie, że nie musi mi odpowiadać, że nie mam uprawnień, żeby go kontrolować.
  Widać, że zdają sobie sprawy ze swojego bałwochwalstwa, ale taki jest ich wybór, że idą na kompromis, gdyż z kultywowania bałwochwalstwa mają utrzymanie. A gdyby powiedzieli watykańskim katolikom, że powinni odstąpić od bałwochwalstwa, to cała struktura Watykanu oparta na bałwochwalstwie by się rozsypała.

  Podobnie jest z fałszywym chrztem nieświadomych niemowlaków.
  Sukienkowi najprawdopodobniej zdają sobie sprawę z tego, że chrzczenie niemowlaków jest niezgodne w wolą Boga, ale gdyby to ogłosili i gdyby rozpoczęli od nowa nabór do korporacji watykańskiej dopiero dorosłych na zasadzie świadomego wyboru, to ilu np. Polaków przystąpiłoby do chrztu i wstąpiło do tzw. Kościoła Rzymsko-katolickiego? Dlatego tkwią w odstępstwie, gdyż boją się utraty masowości. Tyle że masowość nigdy nie idzie w parze z jakością.
 • Balwochwalstwo
  Oczywiscie, wiemy, ze Bog zakazuje nam nie tylko poklonow rzezbom i obrazom, lecz wogole czynienia takich obrazow i rzezb, bo to balwany...

  Ale czy nie jest balwochwalstwem sluchanie, bycie poslusznym naukom ludzkim - przywodcom religijnym?
  Czy rzeczywiscie Biblia mowi nam, ze mamy miec jakis starszych zborow, korym mamy byc posluszni?

  Wszyscy nalezacy do organizacji religijnych, czy to katolicy, czy ADS, czy SJ..., sluchaja bardziej nauk swych przywodcow religijnych niz Boga, Jego Slowa!

  Dla mnie to tez jest balwochwalstwo!

  Pozdrawiam!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TAGI

ULUBIENI AUTORZY