Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
45 postów 1476 komentarzy

PRAWDA NAS WYZWOLI

60grzegorz - ,,Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom’’

WATYKAN, CHMURA UNOSZONA LADA WIATREM!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

''Bez wiary zaś nie można podobać się Bogu. Przystępujący bowiem do Boga musi uwierzyć, że Bóg jest i że wynagradza tych, którzy Go szukają. List do Hebrajczyków 11:6, Biblia Tysiąclecia

 Benedykt XVI: Bóg nie żyje, jesteśmy sami

Na jednej ze stron internetowych , znalazłem taką ciekawostkę, którą warto dobrze się przyjrzeć i przeczytać to, ze spokojem, składając niektóre ich ''zachowania'' w jedną logiczną całość, której końcem jest niewiara, która nie tylko wielmożom papieskim się udziela, ale także i tym dużo niżej zasiadających.

Są to ciekawostki, które mnie wcale nie dziwią, gdyż jacy oni są, Mój Bóg dokładnie określa, zwąc ich, PLEMIEM ŻMIJOWYM!

''Nieomylny'',  który niedawno sprawował funkcję ''asa katolickiego społeczeństwa'', któremu pokłon oddawały rzesze tłumu, rzekł:

"Bóg nie żyje, jesteśmy sami''

"Byłem zupełnie naiwny, gdy wydawało mi się, że nad ludzkością czuwa nieskończenie dobry Bóg''

''Jesteśmy tylko małpami, szympansami, które trochę zmądrzały i myślą(...)

...................................................................................

Nie będę cytował tego wszystkiego, artykuł który znalazłem, znajduje się na stronie:

//informatorcodzienny.wordpress.com/2012/12/01/benedykt-xvi-bog-nie-zyje-jestesmy-sami/

Czy ja wspomniałem na początku że ...nie tylko wielmożom papieskim się udziela, ale także i tych dużo niżej zasiadających?

Oczywiście, bo kolejnym przykładem znikomej wiary, jest nikt inny jak ta, która do końca życia nie poznała Zbawiciela a jeżdżąc po całym globie ziemskim, sądziła że pomaganie ludziom wystarczy by MIEĆ BOGA.

Pan Jezus, nie Da się z Siebie naśmiewać, prędzej czy później, jak mówi Pismo każdy otrzyma to, na co zasłużył!

''(6) Bez wiary zaś nie można podobać się Bogu. Przystępujący bowiem do Bogamusi uwierzyć,że Bóg jest i żewynagradza tych, którzy Go szukają."

(List do Hebrajczyków 11:6, Biblia Tysiąclecia)    

Tą osobą drugą (która się obnażyła, bo zapewne jest ich tysiące) jest nikt inny jak Teresa z Kalkuty, która u schyłku swego życia, zresztą nie tylko u schyłku ale przez całe swoje życie, namawiała ludzkość do oddawania czci Marii, by przy końcu swego życia, otumaniona już doszczętnie przez demona, rzec:

'',, W moim sercu nie ma wiary, nie ma miłości, nie ma zaufania”

,,Tyle we mnie pytań boję sie je zadać w obawie przed bluźnierstwem. Jeśli

nadejdzie Bóg, niech mi wybaczy,,      

 '' ,,Boże jeżeli istniejesz wybacz mi''

Zostawię już to wszystko, by każdy zastanowił się nad sobą i przestał słuchać zwodniczych nauk, które zasłaniają dostęp do Boga a którego końcowym finałem są słowa, które prędzej czy później dopadną każdego niewierzącego, jak na powyższych przykładach!

Kończąc, przytoczę słowa Apostoła Pawła:

 ,,Dobry bój bojowałem!”

,,Wiarę zachowałem!”

,,Biegu dokonałem!”

,,Dlatego odłożona mi jest Korona Żywota!”  

2 List do Tymoteusza 4:7

 Tylko wiara w Pana Jezusa, daje człowiekowi pozytywne myślenie o Królestwie Niebieskim i nie dopuszcza do swych myśli, takich zarzutów, które te osoby przedstawiły!

Tych chmur unoszonych lada wiatrem, są miliony!

Powyższe osoby, które wymieniłem, są kroplą w oceanie!

  

KOMENTARZE

 • @@@
  Strona na której znalezłeś artykuł ma charakter humorystyczny. Radzę się zapoznać: http://informatorcodzienny.wordpress.com/about/

  Oficjalnie papież nie może głosić poglądów, które byłyby sprzecznych z naukami Kościoła. Za tą herezje groziłaby mu ekskomunika.
 • @Magdala 17:04:42
  ''Oficjalnie papież nie może głosić poglądów, które byłyby sprzecznych z naukami Kościoła. Za tą herezje groziłaby mu ekskomunika.''
  //

  Kto taki mialby papieza ekskomunikowac? Kto w KK jest ponad papiezem?
 • @Bara-bar 17:33:03
  Ci sami, którzy kazali mu [Ratzingerowi] abdykować.
 • @Magdala 18:57:40
  Widzisz, musial abdykowac, bo papieza nie mozna ekskomunikowac.
 • @
  HIROSZIMA i NAGASAKI!

  Fan wolności na temat wypowiedzi papieża Ratzingera powiedział:

  „Coś tak skandalicznego jednak nie mogłoby przejść bez echa i bez np. materiałów filmowych. Nie wiem, co o tym sądzić. Trzeba by poszukać więcej źródeł”.

  To prawda! W dzisiejszych czasach umknięcie takiej wypowiedzi przed szerokim gremium jest raczej niemożliwe. Jednak i ja chciałbym coś dodać do tematu, który zaproponował Autor.

  Wypowiedź BXVI w obozie w Birkenau: „Gdzie był Bóg w tamtych dniach? Dlaczego milczał? Jak mógł pozwolić na tak wielkie zniszczenie, na ten tryumf zła?" - pytał.

  http://wyborcza.pl/1,76842,3377426.html
  http://wyborcza.pl/1,76842,3377426.html#ixzz36IY9t2Ow

  Powyższe pytania papieża są niezgodne z Pismem Świętym. Gdzie był Pan Bóg? Odpowiedź jest prosta: W sercach tych ludzi, którzy postępują zgodnie z Jego Nauką! To nie Pan Jezus winny jest za rozwijanie drutów kolczastych! To nie Pan Jezus winny jest za piece krematoryjne i niszczenie rodzaju ludzkiego.

  W sercu Hitlera i jego popleczników był szatan, a oni posłuszni jego rozkazom mordowali bliźniego.

  Napiszę inaczej! Benedykt XVI, (używając przenośni) miał pretensję do Pana Boga o, to, że człowiek przewrócił kosz ze śmieciami! Ba, powiem więcej! Według papieża, pomimo że człowiek nabałaganił, to Pan Bóg powinien ów przykładowy kosz ze śmieciami ustawić na swoim miejscu!

  Jednak ta historia związana z Hitlerem i ludobójstwem ma europejczykom, a zwłaszcza Polakom przyćmić pewne wydarzenia. Dlaczego, powtarzam, dlaczego „nasi obecni przyjaciele” Amerykanie zachowali się pewnego dnia dokładnie tak samo jak Hitler mordując w imię amerykańskiej wolności tysiące istnień ludzkich i nikt jakoś do nich nie ma o to zbytnich pretensji? Kim byli ci ludzie, którzy zrzucili bomby atomowe na Hiroszimę i Nagasaki? Kim byli ci ludzie, którzy wydali odpowiednie rozkazy? Oczywiście zbrodniarzami wojennymi, podobnymi do Adolfa H.

  Dlaczego ówczesne władze pozwoliły na to, by w ciągu zaledwie jednej chwili uśmiercić tysiące osób? Dlaczego potwór za stołem dowódcy postanowił, że w mgnieniu oka wyparuje mnóstwo ludzkich istnień? Czym różni się Hitler od tamtego prezydenta Stanów Zjednoczonych?

  Jednak z jakiejś przyczyny tak być musiało! Z jakiejś! Czy w tym wypadku należy zadać pytanie „gdzie byłeś Panie Boże”, czy może raczej, „co ty robisz człowieku”?

  Człowiek wierzący powie: Były ku temu powody, by Pan Bóg DOPUŚCIŁ, aby tak się stało!

  PS

  1 kilotona (kt) = 1000 t trotylu.
  15 kiloton (zrzuconych na Hiroszimę), to – 15000 ton trotylu

  Dla porównania: Jeden duży wagon towarowy, pomieści 60 ton (węgla)!
  10 wagonów, to 600 ton węgla
  100 wagonów, to 6000 ton węgla
  200 wagonów, to 12000 ton węgla
  250 wagonów, to 15.000 ton węgla

  Wyobraź sobie, że nad Twoją głową, na wysokości ponad pół kilometra, wybucha 250 wagonów towarowych wypełnionych trotylem.

  http://www.konflikty.pl/a,1696,II_wojna_swiatowa,Zrzucenie_bomb_atomowych_na_Hiroszime_i_Nagasaki._6-9_sierpnia_1945_r..html

  No i na koniec największy próbny wybuch bomby atomowej wszech czasów, tzw. „car bomby”. Jej siła miała moc 1400 razy większą od tych, które wybuchły nad Japonią, a grzyb dymu unosił się na 60 kilometrów wysokości…

  http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,10567285,Niszczycielski_Car___najwieksza_bomba_atomowa_na_swiecie.html

  http://bi.gazeta.pl/im/6/10567/z10567326X.jpg

  Po co te wszystkie wyliczanki? By zadać proste ludzkie dwa pytania: Co Ty robisz człowieku? I drugie pytanie: Dlaczego za swoje winy zrzucasz odpowiedzialność na Pana Boga? To pytanie również jest do B XVI...

  http://m.neon24.pl/4a6592e41a4e561c920a66582473fd19,0,0.jpg
 • @
  od 50 lat ludzie posiadają wystarczająco dużo bomb nuklearnych żeby zniszczyć całą ziemię. Gdyby to od ludzi zależało to pewnie byśmy żyli teraz w "post-apokaliptycznym świecie", który filmy amerykańskie tak promują. Na szczęście to nie ludzie decydują tylko Bóg, i póki co powstrzymuje zniszczenie. Podobno w czasach zimnej wojny był taki moment, że chciano rozpętać wojnę nuklearną ale "systemy zawiodły". Nawet jeśli to tylko legenda to nie zmienia to faktu, że dalej żyjemy i to cud że od 50 lat nie trafił się żaden szaleniec, który wcisnąłby czerwony guzik.
 • \~~/
  Ku pokrzepieniu Kerena, żeby nie bał się i wyszedł do ludzi spoza banu:
  Bądź silny(zespół Habakuk)

  1.Kółka zębate nie rządzą światem
  skończyła się era zarządzania batem
  czas pokaże kto dla kogo był bratem
  postępuj tak by nie stał się niczyim katem.
  Sedno sprawy ukryte w głebinach
  morska fala je skrzętnie skrywa
  oliwa sprawiedliwa na wierzch wypływa
  zawsze do tego potrzebna jest czysta woda,
  w brudnym szambie zniknie nawet ona.

  Ref. Bądź silny i mocny jak lew,
  ucz się i pracuj, nie bądź leń.
  Rzucaj perły przed wieprze jeszcze,
  jeszcze i jeszcze.
  Życie jest zagadką bywa też niebezpieczne.

  2.Nie wiesz co zdarzyć się może jeszcze,
  podczas burzy grzmi , padają ulewne deszcze,
  drzewa łamią się na wietrze jak zapałki.
  Pamiętaj nie poddawaj się bez walki.
  Po to głowa umieszczona jest wysoko by nie czepiało się jej błoto . Po to głowa umieszczona jest wysoko by nie czepiało się jej błoto . Po to głowa umieszczona jest wysoko by nie czepiało się jej błoto . Po to głowa umieszczona jest wysoko by nie czepiało się jej błoto.

  3.Nosisz w sobie dumnego lwa
  pokaz lwi pazur a zobaczysz słońca promienie i nad głowa nieba lazur. Pracuj nad sobą, pracuj wytrwale.
  Odpoczywaj i baw się na piasku, buduj na skale.

  Ref. Bądź silny i mocny jak lew,
  ucz się i pracuj, nie bądź leń.
  Rzucaj perły przed wieprze jeszcze, jeszcze i jeszcze.
  Życie jest zagadką bywa też niebezpieczne x2

  https://www.youtube.com/watch?v=3W8QejHafMw
 • @57KerenOr 15:15:58
  Mędrc(k)u Kerenie! Dlaczego nie reagujesz, gdy twoja zwolenniczka i siostra w wierze Bara-bar z uporem maniaka pisze głupoty?
  /////Mamy wierzyc, byc wiernym TYLKO Bogu!
  Nie ludziom, a wiec nie Apostolom, nie nastepcom! /// http://Bar-bara.neon24.pl/post/117312,kim-jestesmy-bez-pana-jezusa-chrystusa#comment_1092576
  ~~~~~~~~~
  Wielokrotnie na jej bogu usiłowałem ją GRZECZNIE zapytać, czy kwestionuje natchnienie apostołów, czy też fakt, iż przemawiali z upoważnienia Jezusa?

  Spotkały mnie z jej strony OBELGI i wycinanie moich postów, a w końcu BAN(niestety to Twój wpływ i wzór).

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  Czy to oznacza, że powinniśmy sobie "włożyć w buty" m.in. następujące nauki Ap. Pawła? ::

  "A czyż nie wiecie, że nieprawi nie odziedziczą królestwa Bożego? Nie dajcie się wprowadzić w błąd. Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani mężczyźni utrzymywani do celów sprzecznych z naturą, ani mężczyźni kładący się z mężczyznami, 10 ani złodzieje, ani chciwcy, ani pijacy, ani rzucający obelgi, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego.(1Kor. 6:9,10)

  "Przeto, odrzuciwszy fałsz, mówcie prawdę każdy ze swym bliźnim, ponieważ jesteśmy członkami należącymi do siebie nawzajem. 26 Bądźcie srodze zagniewani, a jednak nie grzeszcie; niech słońce nie zachodzi nad waszym rozdrażnieniem 27 ani nie zostawiajcie miejsca Diabłu. 28 Kto kradł, niech już nie kradnie, ale niech raczej ciężko pracuje, wykonując swymi rękami dobrą pracę, aby mieć z czego udzielić będącemu w potrzebie. 29 Niech z waszych ust nie wychodzi żadna zgniła wypowiedź, lecz wszelka wypowiedź dobra ku zbudowaniu, stosownie do potrzeby, aby słuchającym udzielić czegoś korzystnego. 30 I nie zasmucajcie świętego ducha Bożego, którym zostaliście opieczętowani na dzień uwolnienia na podstawie okupu.
  31 Wszelka złośliwa gorycz i gniew, i srogie zagniewanie, i krzyk, i obelżywa mowa niech będą spośród was usunięte wraz z wszelkim złem. 32 Natomiast stańcie się jedni dla drugich życzliwi, tkliwie współczujący, wspaniałomyślnie przebaczając sobie nawzajem, jak i wam Bóg przez Chrystusa wspaniałomyślnie przebaczył.(Ef.4:25-32)
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  A tymczasem Biblia uczy, że Jezus działał i pouczał swoich sług przez Apostołów:  Rzymian 15:17-19
  "17 Mam zatem powód, by się wielce radować w Chrystusie Jezusie, gdy chodzi o to, co dotyczy Boga. 18 Bo nie odważę się powiedzieć niczego poza tym, co Chrystus zdziałał przeze mnie, aby narody były posłuszne, poprzez moje słowo i uczynek, 19 mocą znaków i proroczych cudów, mocą ducha świętego; tak iż ja od Jerozolimy i w koło aż do Ilirii dokładnie rozgłosiłem dobrą nowinę o Chrystusie."

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  Kerenie, Barbaro, 60grzegorzu- Kiedyż wy zaprzestaniecie wreszcie wykrzywiać proste drogi Pańskie? Dzieje 13:10

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TAGI

ULUBIENI AUTORZY