Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
45 postów 1476 komentarzy

PRAWDA NAS WYZWOLI

60grzegorz - ,,Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom’’

FILIPIE, NIE POZNAŁEŚ MNIE?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

,,Jak Ty Mnie posłałeś na świat, tak i Ja ich na świat posłałem” Ewangelia według Jana 17/18

 

7 Gdybyście Mnie poznali, znalibyście i mojego Ojca. Ale teraz już Go znacie i zobaczyliście». 8 Rzekł do Niego Filip: «Panie, pokaż nam Ojca, a to nam wystarczy». 9 Odpowiedział mu Jezus:«Filipie, tak długo jestem z wami, a jeszcze Mnie nie poznałeś?Kto Mnie zobaczył, zobaczył także i Ojca.Dlaczego więc mówisz: "Pokaż nam Ojca?" Jan 14

 

Ojciec jak i Syn, kierują się takim samym tokiem rozumowania, ponieważ SĄ JEDNOMYŚLNI. Panuje wśród nich zgoda i Królestwo, Które Stworzyli, Jest Jedną Wielką Harmonią, do której również, należą Aniołowie Boży.

Najważniejszą sprawą dla Zbawiciela, jest pokazanie i przedstawienie światu, Swego Ojca, od Którego To, wszystko bierze swój początek.

Obowiązkiem, jakim Kierował się Zbawiciel w Swym życiu, byłowywyższanie Swego Ojca, za to, co Zrobił dla Swego Ukochanego Syna.

Gdy spoglądam na to oczyma wiary, to dopatruję się w tym pewnej kolejności, jaka wprowadzona została i pokazana światu( Ew. Jana 17), dla prawidłowego odczytania ICH RELACJI i nazwę to, w pewnym sensie, drogą służbową.

 I tak, dla Zbawiciela, najwyższym autorytetem, Jest Jego Ojciec, to z Jego Nauką, Zbawiciel Przyszedł na ziemię,  Mistrzowsko GO reprezentując, i przedstawiając.

To o Nim mówi Zbawiciel, Kim Jest, i ile Mu zawdzięcza. To Jego przedstawia, jako Swego Ojca, Boga, Pana, Tatusia.

To wszystko, czego jesteśmy świadkami opisu na kartach Biblijnych, to potop uczuć relacji Ojciec – Syn, bo tak powinno być w SZANUJĄCEJ SIĘ RODZINIE. Powyższa relacja, jaką w skrócie przedstawiłem, jest relacją,OJCIEC – SYN.

Jest jeszcze druga relacja, ta, której nie poznał Filip, kiedy chciał by Zbawiciel pokazał mu Ojca, alenie wiedział o tym, że Syn, Ma takie Same atrybuty, jakie ma Jego Ojciec.

Nie wiedział o tym, że jego obowiązkiem, jest spytać się o rolę Zbawiciela na ziemi, a nie pytać o Boga Ojca. Dlatego odpowiedź Pana Jezusa brzmiała:: «Filipie, tak długo jestem z wami, a jeszcze Mnie nie poznałeś?

Rozumiejąc mowę Zbawiciela(moja konkluzja): najpierw dobrze poznaj mnie, a wszystko inne zostanie tobie objawione. Tak to zrozumiałem.

Ta relacja, której nie rozumiał Filip(do czasu), to relacja, która dla człowieka jest NAJWAZNIEJSZA, bo prowadzi nas do Życia Wiecznego, a nie przestrzeganie Jej, omijanie, jest biblijnym wchodzeniem przez okno zawarte w podobieństwie, któreopisuje Mateusz.

Ojcowski rozkaz, który otrzymaliśmy :,,oto jest mój syn umiłowany, jego słuchajcie,, NIECH BĘDZIE PRZESTROGĄ, pokazującą nam, że w Drodze do Zbawienia, dla nas ludzi, OSOBĄ NAJWAŻNIEJSZĄ, JEST PAN JEZUS.

On  Jest Początkiem i Końcem.

To Jego,  powinniśmy Wychwalać, Jako tego Ojca Duchowego i Boga, jak pokazał nam to Zbawiciel, względem Swego Ojca.


Obowiązkiem każdego wierzącego człowieka
, jest przedstawienie światu Ojcowskiego Syna. Boga, dla człowiekawyznaczonego na to stanowisko, przez swego Ojca.

Tak, więc, biblijne: ''O cokolwiek prosić MNIE będziecie w IMIĘ MOJE, Ja to SPEŁNIĘ'', jest prawdziwym i zgodnym kierunkiem,jaki życzy Sobie Bóg Ojciec!

 

Zgodnym myśleniem i jednomyślnością jaką kierować się powinni wszyscy ludzie,jest wywyższanie Pana Jezusa.

Obdarzanie Gowielką miłością i Chwałą jaką Ma, powinno być dla nas na porządku dziennymi nie powinno stwarzać żadnych problemów,gdyż Sam Zbawiciel, Pokazał nam, jak to robi, względem Swego Ojca.

Kto tego, do dzisiaj nie zauważył, jest jak Filip, na początku swego poznania?

 

Przypomnę na zakończenie: Bóg Ojciec Posyła Pana Jezusa, a Pan Jezus, Posyła człowieka.

Cytat: ,,Jak Ty Mnie posłałeś na świat, tak i Ja ich na świat posłałem"

Ewangelia według Jana 17/18

 

KOMENTARZE

 • @60grzegorz
  CEL CZŁOWIEKA WIERZĄCEGO:

  ZASIĄŚĆ W KRÓLESTWIE PANA JEZUSA!

  Relacja pomiędzy Panem Jezusem, a Bogiem Ojcem, oraz relacja pomiędzy Panem Jezusem, a człowiekiem wierzącym, zamknięta została następującym cytatem:

  „29 Dlatego i JA PRZEKAZUJĘ WAM KRÓLESTWO, jak MNIE PRZEKAZAŁ JE MÓJ OJCIEC: 30 abyście W KRÓLESTWIE MOIM jedli i pili PRZY MOIM STOLE oraz żebyście zasiadali na tronach, sądząc dwanaście pokoleń Izraela”.

  Ewangelia według Łukasza 22/29, 30

  http://www.nonpossumus.pl/ps/Lk/22.php Biblia Tysiąclecia

  Zauważmy, co Mówi Pan Jezus do swoich uczniów:

  1/ JA PRZEKAZUJĘ WAM KRÓLESTWO
  2/ jak MNIE PRZEKAZAŁ JE MÓJ OJCIEC

  *

  3/ abyście W KRÓLESTWIE MOIM jedli i pili
  4/ PRZY MOIM STOLE…

  Z powyższego, wynika rzecz zrozumiała:

  BÓG OJCIEC PRZEKAZUJE KRÓLESTWO SYNOWI SWEMU, A DOPIERO PAN JEZUS PRZEKAZUJE KRÓLESTWO CZŁOWIEKOWI. Każdy, kto zna DROGĘ, ale uparcie bezpośrednio „po Królestwo” udaje się do Boga Ojca, jest złodziejem i zbójcą!

  http://s4.ifotos.pl/img/555jpg_xxsnhsh.jpg

  Bardzo dobrze wiedział o tym łotr wiszący z Panem Jezusem na krzyżu, który rzekł:

  „42 (…) "Jezu, wspomnij na mnie, gdy przyjdziesz DO SWEGO KRÓLESTWA".

  Ewangelia według Łukasza 23/42

  http://www.nonpossumus.pl/ps/Lk/23.php

  Pozdrawiam!

  http://m.neon24.pl/4a6592e41a4e561c920a66582473fd19,0,0.jpg
 • @57KerenOr
  PAN JEZUS, WSZYSTKO DOSTAŁ OD SWEGO OJCA, JEST DLA LUDZKOŚCI, WYZNACZONYM PRZEZ SWEGO OJCA, BOGIEM!

  Napisałeś Keren:

  //BÓG OJCIEC PRZEKAZUJE KRÓLESTWO SYNOWI SWEMU, A DOPIERO PAN JEZUS PRZEKAZUJE KRÓLESTWO CZŁOWIEKOWI. Każdy, kto zna DROGĘ, ale uparcie bezpośrednio „po Królestwo” udaje się do Boga Ojca, jest złodziejem i zbójcą!//

  Dlatego przedstawiona w Ewangelii Mateusza MYŚL, dotycząca DRZWI, jest wyraźnym kierunkiem, by człowiek PUKAŁ DO NICH, PUKAŁ DO PANA JEZUSA, BO ON JEST TYMI DRZWIAMI I TYM KTÓRY OTWIERA I WPUSZCZA SWOJE OWCE, NIKT INNY.

  A DOSTAWANIE SIĘ PRZEZ OKNO, JEST JAK OPISUJESZ, OMIJANIEM ZBAWICIELA I BEZPOŚREDNIM CHODZENIEM DO BOGA OJCA, ZRESZTĄ Z ŻADNYM SKUTKIEM, GDYŻ OJCIEC PO TO DAŁ SYNA!

  KAŻDY KTÓRY DOSTAJE SIĘ, STOP ŹLE, USIŁUJE SIĘ DO STAĆ PRZEZ OKNO, JEST ZŁODZIEJEM I ZBÓJCĄ, JAK NAPISAŁEŚ!

  A NAJPODLEJSZE JEST TO, ŻE WMAWIAJĄ OJCU I OSZUKUJĄ JEGO I SIEBIE, ŻE BYLI U JEZUSA CHRYSTUSA, TACY SĄ WŁAŚNIE ŚWIADKOWIE, KATOLICY I WIELE, WIELE INNYCH WYZNAŃ!

  POZDRAWIAM!

  http://images63.fotosik.pl/203/ce407e7957c48e01med.jpg
 • WSZYSTKO CO MA OJCIEC MOJE JEST!!!!!!
  Pan Jezus Chrystus jest dokładnym odbiciem Ojcowskiej chwały.Ja i Ojciec jedno jesteśmy [ Jan 10,30 ].Kto mnie widział, widział Ojca [Jan 14,9 ].Najważniejszą sprawą dla Zbawiciela Pana Jezusa Chrystusa było wywyższenie swojego Ojca.To o nim opowiada zbawiciel kim jest i ile dla niego znaczy, przedstawia go jako Ojca ,Tatusia, Pana, Boga.Ojciec jak i Syn ,kierują się tą samą myślą,ponieważ są jednomyślni.Dlatego Filip nie wiedział o tym , że Syn ma takie same atrybuty jakie ma jego Ojciec .Obowiązkiem każdego człowieka wierzącego jest przedstawienie światu Ojcowskiego Syna Boga, wyznaczonego na to stanowisko przez swojego Ojca.Ojcowski rozkaz brzmi; Oto jest mój Syn umiłowany Jego słuchajcie.Dlatego też Bóg wielce go wywyższył i obdarzył go imieniem, które jest ponad wszelkie imię. Aby na imię Jezusa zginało się wszelkie kolano na niebie i na ziemi i pod ziemią [ Filipian 2,9-10 ].Bóg Ojciec przekazuje królestwo Synowi swemu, a dopiero Pan Jezus przekazuje królestwo człowiekowi. Każdy kto zna drogę ale uparcie bezpośrednio ; po królestwo ; udaje się do Boga Ojca , jest złodziejem i zabójcą. Pozdrawiam.
 • @j
  IDŹCIE PRECZ, JA WAS NIGDY NIE ZNAŁEM!

  (1) Nie chciałbym, bracia, byście nie wiedzieli o darach duchowych. (2) Wiecie, że gdyście byli poganami, ciągnęło was nieodparcie ku niemym bożkom. (3) Otóż zapewniam was, że nikt, pozostając pod natchnieniem Ducha Bożego, nie może mówić: Niech Jezus będzie przeklęty! Nikt też nie może powiedzieć bez pomocy Ducha Świętego: Panem jest Jezus.''
  ...............................................................................

  ...Nikt też nie może powiedzieć bez pomocy Ducha Świętego: Panem jest Jezus...

  PANEM JEST JEZUS, a dla świadków jest kumplem, kolegą po fachu, jeśli tak prostych spraw nie rozumiecie, to mi was żal!

  Niektóre cytaty, z mów świadków:

  ...Zapewne reakcja Jezusa, była cenną lekcją ...
  ...Inny opis wskazuje, jak Jezus puścił mimo uszu ...
  ...Rzeczywiście, warto pod tym względem naśladować Jezusa...
  ...Będąc naczelnym Rzecznikiem Bożym, Jezus miał ...
  ...Jest to wielki szacunek dla nakazu Jezusa...
  ...Jezus miał do spełnienia na ziemi świętą misję...

  Prawie wszędzie Jezus, nie macie Ducha Chrystusowego, gdybyście go mieli, dawno byście powiedzieli, PAN JEZUS, JAK MÓWI PAWEŁ, W PRZYTOCZONEJ PRZEZ MNIE MOWIE!

  I tych przykładów (świadków) jest mnóstwo!

  Ale kwintesencją tego wszystkiego jest bezczelność która sprowadziła się do tej myśli:

  //Szacunek dla Jezusa Chrystusa wyrażamy też tym, że jako jego uczniowie przyjmujemy nazwę chrześcijan i przez przykładne postępowanie staramy się żyć w sposób godny tego miana.//

  Głupota świadków nie ma końca, zamiast trzymać się kurczowo tego co wyznają, to powracają do Syna i od niego biorą swą nazwę, by za chwilę wrócić do Ojca!
  Chrześcijanie, oj wy bidulki, poszukajcie czy w grece występuje ten wyraz i w ogóle!
  Tyko WSZY, PRZESKAKUJĄ Z ŁÓŻKA DO ŁÓŻKA, no i jeszcze ktoś, macie więc wiele wspólnego!

  Gdyby mieli POMOC, Ducha, rzekliby: PAN JEZUS, A TAK JESTEŚCIE TYMI:

  '' (31) Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwale i wszyscy aniołowie z Nim, wtedy zasiądzie na swoim tronie pełnym chwały. (32) I zgromadzą się przed Nim wszystkie narody, a On oddzieli jednych [ludzi] od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. (33) Owce postawi po prawej, a kozły po swojej lewej stronie.

  (34) Wtedy odezwie się Król do tych po prawej stronie: Pójdźcie, błogosławieni Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo, przygotowane wam od założenia świata! (35) Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść; byłem spragniony, a daliście Mi pić; byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie; (36) byłem nagi, a przyodzialiście Mnie; byłem chory, a odwiedziliście Mnie; byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie.

  (37) Wówczas zapytają sprawiedliwi: Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? spragnionym i daliśmy Ci pić? (38) Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię? lub nagim i przyodzialiśmy Cię? (39) Kiedy widzieliśmy Cię chorym lub w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie? (40) A Król im odpowie: Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili.

  (41) Wtedy odezwie się i do tych po lewej stronie: Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom! (42) Bo byłem głodny, a nie daliście Mi jeść; byłem spragniony, a nie daliście Mi pić; (43) byłem przybyszem, a nie przyjęliście Mnie; byłem nagi, a nie przyodzialiście mnie; byłem chory i w więzieniu, a nie odwiedziliście Mnie. (44) Wówczas zapytają i ci: Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym albo spragnionym, albo przybyszem, albo nagim, kiedy chorym albo w więzieniu, a nie usłużyliśmy Tobie?

  (45) Wtedy odpowie im: Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tegoście i Mnie nie uczynili. (46) I pójdą ci na mękę wieczną, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego.

  (Ew. Mateusza 25:1-46, Biblia Tysiąclecia)


  ...Wtedy odezwie się i do tych po lewej stronie: Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom!...

  Moja konkluzja:

  Od dawna wiem, że gdybym miał ważyć naukę świadków a katolika, który nie chodzi od domu do domu z zarazą(chociaż sam ją ma) to Nauka świadków, jest o wiele gorsza, gdyż ci, mający w ręku Biblię i straszący armagedonem ludzie, są WYĆWICZENI W PODŁOŚCI, ZAWZIĘTOŚCI NIENAWIŚCI, KRĘTACTWIE, MATACTWIE, BY TYLKO IMIĘ BOGA, JAKIM JEST PAN JEZUS, DOZNAWAŁO USZCZERBKU!

  Cytaty ''zapożyczyłem z tej strony:

  http://marotblog.gmail.com.neon24.pl/post/109594,kto-okazuje-gleboki-szacunek-dla-jezusa

  Pozdrawiam !

  http://images63.fotosik.pl/203/ce407e7957c48e01med.jpg
 • @
  Zgadzam sie z tym co napisaliscie, mysle/wierze tak samo, bo na podstawie Biblii, inaczej nie mozna.

  Grzegorzu, czytajac co napisal Naftali, mialam podobne, bardzo podobne mysli do twoich.
  Zreszta, kiedy czytam ten ich jezyk, ta ich mowe, tak nienaturalna, sztuczna, nieludzka, bez zadnych uczuc, to odrzuca mnie. To mowa grobow pobielanych...

  Napisales:

  ''WYĆWICZENI W PODŁOŚCI, ZAWZIĘTOŚCI NIENAWIŚCI, KRĘTACTWIE, MATACTWIE, BY TYLKO IMIĘ BOGA, JAKIM JEST PAN JEZUS, DOZNAWAŁO USZCZERBKU!''

  Oni wlasnie tacy sa.
  Kiedys myslalam, ze sa biedni, zwiedzeni..., ale to, co pokazuja na tym forum swiadczy, ze wiedza, ze klamstwo glosza, glosza ''BY TYLKO IMIĘ BOGA, JAKIM JEST PAN JEZUS, DOZNAWAŁO USZCZERBKU!''

  To jest, jak pokazali ich jedyny cel!!

  Pozdrawiam was!
 • @czy aby.....
  ŻADNEGO KLNIĘCIA!

  Widzę, że nie tylko poglądami się różnimy, a niedawno pisałaś o wierze i uczynkach, widocznie doszła tobie kolejna sprawa której nie rozumiesz!

  Usuwam ''cudowny'' wierszyk!

  Oczywiście, pozdrawiam!

  http://images63.fotosik.pl/203/ce407e7957c48e01med.jpg
 • @czy-aby-na-pewno
  IDŹCIE PRECZ, JA WAS NIGDY NIE ZNAŁEM!


  //Ja pokazuje tylko waszą obłudę.

  Nawet dostała bana od Kerenora za "cholerę" a przecież to choroba :)//

  ....................................................................................

  Pokazujesz obłudę naszą, powiadasz, a to ciekawe, bo patrząc na wasze podejście do sprawy, to za chwilę wypowiesz (napiszesz) najstarszy zawód świata i powiesz że to ludzkie. Co za tłumaczenie i widzisz, tym się między innymi różnimy, wy nawet tego nie potraficie odróżnić, kogo więc to jest obłuda, sądzisz że nasza!?

  Skoro więc pokazałaś naszą obłudę, to mam prośbę, idź w pokoju.

  http://images63.fotosik.pl/203/ce407e7957c48e01med.jpg
 • @60grzegorz, przekaż swemu guru
  Ku pokrzepieniu Kerena, żeby nie bał się i wyszedł do ludzi spoza banu:

  BĄDŹ SILNY
  (zespół Habakuk)

  1.Kółka zębate nie rządzą światem
  skończyła się era zarządzania batem
  czas pokaże kto dla kogo był bratem
  postępuj tak by nie stał się niczyim katem.
  Sedno sprawy ukryte w głebinach
  morska fala je skrzętnie skrywa
  oliwa sprawiedliwa na wierzch wypływa
  zawsze do tego potrzebna jest czysta woda,
  w brudnym szambie zniknie nawet ona.

  Ref. Bądź silny i mocny jak lew,
  ucz się i pracuj, nie bądź leń.
  Rzucaj perły przed wieprze jeszcze,
  jeszcze i jeszcze.
  Życie jest zagadką bywa też niebezpieczne.

  2.Nie wiesz co zdarzyć się może jeszcze,
  podczas burzy grzmi , padają ulewne deszcze,
  drzewa łamią się na wietrze jak zapałki.
  Pamiętaj nie poddawaj się bez walki.
  Po to głowa umieszczona jest wysoko by nie czepiało się jej błoto . Po to głowa umieszczona jest wysoko by nie czepiało się jej błoto . Po to głowa umieszczona jest wysoko by nie czepiało się jej błoto . Po to głowa umieszczona jest wysoko by nie czepiało się jej błoto.

  3.Nosisz w sobie dumnego lwa
  pokaz lwi pazur a zobaczysz słońca promienie i nad głowa nieba lazur. Pracuj nad sobą, pracuj wytrwale.
  Odpoczywaj i baw się na piasku, buduj na skale.

  Ref. Bądź silny i mocny jak lew,
  ucz się i pracuj, nie bądź leń.
  Rzucaj perły przed wieprze jeszcze, jeszcze i jeszcze.
  Życie jest zagadką bywa też niebezpieczne x2

  https://www.youtube.com/watch?v=3W8QejHafMw
 • @57KerenOr 23:42:16
  Mędrc(k)u Kerenie! Dlaczego nie reagujesz, gdy twoja zwolenniczka i siostra w wierze Bara-bar z uporem maniaka pisze głupoty?
  /////Mamy wierzyc, byc wiernym TYLKO Bogu!
  Nie ludziom, a wiec nie Apostolom, nie nastepcom! /// http://Bar-bara.neon24.pl/post/117312,kim-jestesmy-bez-pana-jezusa-chrystusa#comment_1092576
  ~~~~~~~~~
  Wielokrotnie na jej bogu usiłowałem ją GRZECZNIE zapytać, czy kwestionuje natchnienie apostołów, czy też fakt, iż przemawiali z upoważnienia Jezusa?

  Spotkały mnie z jej strony OBELGI i wycinanie moich postów, a w końcu BAN(niestety to Twój wpływ i wzór).

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  Czy to oznacza, że powinniśmy sobie "włożyć w buty" m.in. następujące nauki Ap. Pawła? ::

  "A czyż nie wiecie, że nieprawi nie odziedziczą królestwa Bożego? Nie dajcie się wprowadzić w błąd. Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani mężczyźni utrzymywani do celów sprzecznych z naturą, ani mężczyźni kładący się z mężczyznami, 10 ani złodzieje, ani chciwcy, ani pijacy, ani rzucający obelgi, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego.(1Kor. 6:9,10)

  "Przeto, odrzuciwszy fałsz, mówcie prawdę każdy ze swym bliźnim, ponieważ jesteśmy członkami należącymi do siebie nawzajem. 26 Bądźcie srodze zagniewani, a jednak nie grzeszcie; niech słońce nie zachodzi nad waszym rozdrażnieniem 27 ani nie zostawiajcie miejsca Diabłu. 28 Kto kradł, niech już nie kradnie, ale niech raczej ciężko pracuje, wykonując swymi rękami dobrą pracę, aby mieć z czego udzielić będącemu w potrzebie. 29 Niech z waszych ust nie wychodzi żadna zgniła wypowiedź, lecz wszelka wypowiedź dobra ku zbudowaniu, stosownie do potrzeby, aby słuchającym udzielić czegoś korzystnego. 30 I nie zasmucajcie świętego ducha Bożego, którym zostaliście opieczętowani na dzień uwolnienia na podstawie okupu.
  31 Wszelka złośliwa gorycz i gniew, i srogie zagniewanie, i krzyk, i obelżywa mowa niech będą spośród was usunięte wraz z wszelkim złem. 32 Natomiast stańcie się jedni dla drugich życzliwi, tkliwie współczujący, wspaniałomyślnie przebaczając sobie nawzajem, jak i wam Bóg przez Chrystusa wspaniałomyślnie przebaczył.(Ef.4:25-32)
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  A tymczasem Biblia uczy, że Jezus działał i pouczał swoich sług przez Apostołów:  Rzymian 15:17-19
  "17 Mam zatem powód, by się wielce radować w Chrystusie Jezusie, gdy chodzi o to, co dotyczy Boga. 18 Bo nie odważę się powiedzieć niczego poza tym, co Chrystus zdziałał przeze mnie, aby narody były posłuszne, poprzez moje słowo i uczynek, 19 mocą znaków i proroczych cudów, mocą ducha świętego; tak iż ja od Jerozolimy i w koło aż do Ilirii dokładnie rozgłosiłem dobrą nowinę o Chrystusie."

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  Kerenie, Barbaro, 60grzegorzu- Kiedyż wy zaprzestaniecie wreszcie wykrzywiać proste drogi Pańskie? Dzieje 13:10

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TAGI

ULUBIENI AUTORZY