Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
45 postów 1476 komentarzy

PRAWDA NAS WYZWOLI

60grzegorz - ,,Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom’’

Moje komentarze

 • @57KerenOr Jassy!
  NIE MA INNEGO IMIENIA DANEGO LUDZIOM!


  //"W Panu Jezusie są ukryte wszystkie skarby mądrości i poznania i to Pan Jezus jest: Drogą, Prawdą i Życiem Wiecznym . Tak zadecydował Ukochany Bóg Ojciec, a nie człowiek!".

  Mądre słowa...//

  Oczywiście że to mądre słowa, MĄDRE BO PRAWDZIWE!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
  ŚLADY GWOŹDZI A NIE ŚLADY (JEDNEGO) GWOŹDZIA!
 • @57KerenOr
  BAJARZE Z BROOKLYNU!

  I tak w prosty sposób jak napisał Hasky, fałsz ich można obrócić w humor, tak, w humor tylko z tą różnicą że my uważamy to jako totalna żenada a nie humorystyczne podejście do tematu, które ma złagodzić, no właśnie co, oczywiście , głupotę świadków.

  To jest wszystko co mają na swoją obronę obłudnicy!

  Fakir, sekta, rozumowanie na poziomie szkoły podstawowej.

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
  ŚLADY GWOŹDZI A NIE ŚLADY (JEDNEGO) GWOŹDZIA!
 • @57KerenOr Jassy
  ŚWIADKOWIE, WYZNANIE KTÓRE POWOŁAŁ SZATAN!

  Keren napisałeś:

  No cóż! Niektórzy ludzie (w tym Świadkowie...) nie szanują Ojcowskiego Syna! Owi Świadkowie... nigdy Synowi Bożemu bezpośrednio nie podziękują za uratowanie im życia i choć wiedzą bardzo dobrze o tym, że człowiek wierzący jest nazwany Chrystusową Oblubienicą, to owi zawzięci oni, ani razu bezpośrednio do Pana Jezusa się nie odezwą. Jeżeli oblubienica nigdy, przenigdy bezpośrednio nie odezwie się do swojego Męża, to czyż można powiedzieć, że taka kobieta kocha swojego Małżonka?! Oczywiście, że nie!//

  Oschła bezduszna pozbawiona miłości rasa ludzi którzy tylko z wyglądu podobni są do człowieka, zawsze na miejscu by kpić ze Zbawiciela, nie śpią, czatują i myślą co tu jeszcze zrobić by Nauce Chrystusowej zaszkodzić, PLEMIĘ ŻMIJOWE, KTÓREGOŚ DNIA ODPOWIECIE ZA WASZE BEZECNE CZYNY!

  Podli oszuści i kpiarze z brooklynu!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
  MĘDRCY ZE WSCHODU I FAŁSZYWI ŚWIADKOWIE...
 • Keren, Jassy!
  IZAJASZA ONI RÓWNIEŻ NIE LUBIĄ, ZRESZTĄ , KOGO ONI LUBIĄ!?

  Napisałeś Keren:

  //Ów fragment z Dziejów Apostolskich, jeżeli mogę się tak wyrazić, stoi "kością w gardle" tymże Świadkom... którzy mają czelność nazywać się Świadkami Boga Jahwe!

  Otóż zauważ Czytelniku, że Szczepan, człowiek święty i prawy, będąc napełniony Duchem Bożym widzi niebo otwarte i Pana Jezusa stojącego po prawicy Boga Ojca.

  Co ważne w tym temacie? Otóż to, że tenże uczeń Zbawiciela wybiera w swojej modlitwie Syna Bożego a nie Boga Ojca! //

  .................................................................

  Napisałem, że Izajasza oni również nie lubią , zwłaszcza jak mają przytoczyć wersety dotyczące Narodzin Zbawiciela ale co tam Izajasz, skoro Natchniony Duchem Świętym Szczepan , pokazuje nam KOLEJNOŚĆ, TAK , KOLEJNOŚĆ która powinna obowiązywać ludzi wierzących! Ale co tam, brooklyn wie lepiej.

  14 23 W odpowiedzi rzekł do niego Jezus: «Jeśli Mnie kto miłuje, będzie zachowywał moją naukę, a Ojciec mój umiłuje go, i przyjdziemy do niego, i będziemy u niego przebywać. Ewangelia Jana 14/23

  Ale świadkowie, zapewne sądzą że to Ojciec i Syn Przyjdą razem do człowieka, NIC MYLNEGO!

  I dokładnie tłumaczy nam to Przypowieść o Owczarni i nie tylko ona!

  Polecam Ewangelię Jana, która w łatwy sposób opisuję pewną zależność którą Wprowadzili między sobą, Bóg Ojciec i Bóg Jezus Chrystus.

  To Pan Jezus, ma zebrać wszystkie owce i ma zaprowadzić do swego Ojca!

  To tyle i aż tyle!

  P.S Podeptali Pana Jezusa, podeptali Izajasza, to dlaczego nie podeptać Szczepana, jedna wielka zawziętość która doprowadziła ich do kompletnego laicyzmu.

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
  SZCZEPAN MODLIŁ SIĘ DO BOGA SYNA A NIE DO BOGA OJCA!
 • @57KerenOr Jassy!
  PAN JEZUS, PAN MÓJ I BÓG MÓJ!

  Napisałeś:

  //Szczepanowi było dane widzieć Chwałę Boga Ojca i Chwałę Boga Syna. Być może to jedyny tego typu fragment w Biblii jest, że śmiertelnik napełniony Duchem Świętym widzi Oba Majestaty Boskie i nie wznosi swoich modłów do Boga Ojca, jak bezapelacyjnie zrobiliby to Świadkowie... tylko do Boga Syna!//

  Tak, to prawda i nie wszyscy to widzą, widzą to jedynie ci, którym Pan Jezus Zdjął Zasłonę z ich oczu.

  Dlatego śmiało i z odwagą mówię, a nawet KRZYCZĘ :'' Pan Mój i Bóg Mój, JEZUS CHRYSTUS!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
  SZCZEPAN MODLIŁ SIĘ DO BOGA SYNA A NIE DO BOGA OJCA!
 • @jassy27
  PODOBA MI SIĘ...

  Podoba mi się Jassy twoje wyznanie o Panu Jezusie, mało jest takich wpisów praktycznie, wcale, oczywiście nie licząc nas.


  //Dziękuje dziś , Panu Jezusowi za łaskę i za to , że dziś ; widzę , słyszę i rozumiem , Jego Prawo , Przykazania i Jego Naukę Świętą , z którą przyszedł do ludzi , aby zbawić świat . //

  Tak, to prawda ale oni tego nie rozumieją a szkoda!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
  PEDOFILE W SUTANNACH!
 • @57KerenOr
  ON PISZE KOMPLETNE BZDURY!

  Napisał:

  //Jak wyobrażasz sobie świat bez fotografii, bez obrazu, bez np. prześwietleń medycznych? //

  Ten facet chyba ma nawet problem ze zwykła logiką, przecież II Przykazanie wyraźnie mówi o nierobieniu sobie jakichkolwiek rzeźb i wizerunków dotyczących Boga a ten udaje mądrale , mącąc i wtrącając w to fotografię , obraz czy prześwietlenia medyczne, kompletny laik i głupota bo inaczej nie da się jego durnych wypowiedzi tłumaczyć!

  Zresztą on to robi specjalnie, bo jak można by było być tak ciemny!

  Z tym człowiekiem nie ma żadnej rozmowy, to KRĘTACZ!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
  PEDOFILE W SUTANNACH!
 • @57KerenOr
  NIE CHCĘ RANIĆ UCZUĆ...

  Zawisza napisał:

  //Widzisz, teraz mamy święta, więc nie chcę ranić uczuć innych ludzi wierzących, mój tekst oprę o (...)//

  Normalnie nie wierzę ''NIE CHCĘ RANIĆ UCZUĆ INNYCH LUDZI'' tak, bo człowiek i jego nauka jest ważniejsza od Nauki Pana Jezusa, człowiek i jego własne ego, może zmienić to co Bóg ZROBIŁ I WPROWADZIŁ!

  Ciekawe jest to, że nauka PANA JEZUSA JEST OBDZIERANA NICZYM JEGO SZATY PODCZAS UKRZYŻOWANIA, a marnemu ludzkiemu pyłowi jest żal ranić uczucia innych.

  Ja powiem to co mówi prorok Amos : ''nienawidzę waszych świąt, gardzę nimi''. Dobre, znalazł się obrońca ludu!!

  Chyba ten pan nie czytał mowy Piotra; ''kogo mam więc słuchać, Boga, czy ludzi!?

  Normalnie szok, ci ludzie zieją pogardą dla Zbawiciela a ty czy ja mam im przyklaskiwać, co za obłuda!!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
  PODZIWIAM TYCH KTÓRZY MILCZĄ GDY OBRAŻANE SĄ PRAWIDŁA BOŻE!
 • @57KerenOr
  JA ODPOWIEM: PAN MÓJ I BÓG MÓJ!

  Napisałeś:

  //Za kogo Wy uważacie Syna Bożego?//

  Bardzo dobrze wiemy Keren, żeby opisać to co czuje człowiek Chrystusowy do Pana Jezusa, żaden papier nie jest w stanie tego opisać.

  Słowa które padają w stronę tych których kochamy mogą w pewnym stopniu przybliżyć nam pewną kwestię ODCZUĆ jaką darzymy Pana Jezusa.
  Choć i to będzie jeszcze nie to czym darzymy cielesne istoty, to jednak MIŁOŚĆ DO ZBAWICIELA jest o dużo większą poprzeczką położoną już nie na ziemi a na WYSOKOŚCIACH , dlatego większość ludzi nie zrozumie tego.

  Miłość do Zbawiciela to nie jest miłość do ojca naszego ziemskiego, ta miłość przewyższa wszystkie miłości świata, gdyż posiada w sobie obietnicę Życia Wiecznego a ci którzy chcą odziedziczyć te wspaniałą nagrodę, muszą na nią zapracować!

  Tak więc , podporządkowanie się pod Naukę Pana Jezusa a nie CZŁOWIEKA, daje nam szansę pozyskania MIŁOŚCI jaką może dać nam Zbawiciel!

  Daje nam to pewny kierunek gdzie dostrzegamy w Nim , Boga, Ojca , Tatusia, Zbawiciela i to wszystko czym może być OSOBA, KTÓRA WYZNACZONA ZOSTAŁA PRZEZ BOGA OJCA, NA TE STANOWISKO!

  Przemawiający w ludziach Duch Chrystusowy którego dostaje każdy człowiek który PODPORZĄDKUJE się Zbawicielowi , Naucza nas byśmy wstępowali w Jego ślady a więc nie zboczyli i kontynuowali Jego Naukę!

  Praktycznie to co teraz piszę nie jest żadną nowością, gdyż każdy człowiek na ziemi podporządkowany jest pewnym regulaminom, kodeksom itd, a Uczeń Zbawiciela podporządkowany jest Jego Nauce!

  Dlatego opcja WYBRANIA odpowiedniej Drogi należy do człowieka, Bóg i Zbawiciel Jezus Chrystus, jednak chce, byśmy wybrali Jego Drogę, gdyż każdy dobry Ojciec chce dobrze dla swego dziecka!

  To co dzisiaj i nie tylko dzisiaj w te dni się dzieje i nie piszę tego w żadnej złości, jest OBRAZĄ dla Nauki Zbawiciela mającą swe miejsce głęboko poniżej jakiejkolwiek poprzeczki!

  Dzisiaj po upływie wielu lat od czasu kiedy Pan Jezus , mój Bóg i Zbawiciel ''zapukał'' do moich drzwi a ja POZWOLIŁEM MU WEJŚĆ, pozwoliłem mu wysłuchać Jego Mowy, OTRZYMAŁEM w zamian za to, możliwość poznania Jego Nauki i podejścia do niej z SZACUNKIEM I WIELKĄ SZCZEROŚCIĄ!

  Ja wiem bardzo dobrze, że to co opisuję jest dla wielu niezrozumiałe ale WYSTARCZY NAPRAWDĘ CHCIEĆ WPUŚCIĆ ZBAWICIELA DO DOMU A być może że dany człowiek , zrozumie to, o czym pisze grzegorz.

  Życzę wszystkim w Nowym Roku, by z wielkim szacunkiem zasiedli do czytania Pisma Świętego i prosili Zbawiciela o pomoc w zrozumieniu Jego Nauk, prosili Zbawiciela o zdjęcie zasłony z ich oczu!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
  PODZIWIAM TYCH KTÓRZY MILCZĄ GDY OBRAŻANE SĄ PRAWIDŁA BOŻE!
 • @57KerenOr
  NAWET GDYBY TAK BYŁO...

  Wiele razy zastanawiałem się nad tym, gdyby nawet ta data była tą datą, to spokojnie zadaję sobie pytanie: to wszystko, czyli ta cała otoczka nic by się nie zmieniła, ludzie kupowaliby żarcie, mówili w tv o jedzeniu, piciu a Pan Jezus byłby na boku, jak każdego roku.

  Nic, dosłownie nic by się nie zmieniło, obżarstwo i opilstwo królowałoby na polskich stołach a Zbawiciel i Jego Nauka, byłaby za nic!

  Zresztą to można zobaczyć naocznie kiedy mija ten szał komercyjny, kiedy na śmietnikach znaleźć można wiele wyschniętych choinek a co za tym idzie , czar który prysnął w kilka dni.

  Nie wyobrażam sobie żeby coś co jest przedmiotem jakiegokolwiek kultu, za parę dni zostało wyrzucone, to dokładnie odzwierciedla ile warte jest te święto dla katolika, to pokazuje jak marna jest wiara która oscyluje w świecidełkach i brzęczących butelkach.

  Dziękuję Zbawicielowi za to, że Dał mi możliwość poznania Jego ''Duchowego Drzewka'' które to drzewko nigdy nie będzie wyrzucone na śmietnik.

  Nie obchodzę tego szału, ponieważ jest to niezgodne z NAUKĄ PANA JEZUSA, jak mówi prorok; ''nie na widzę waszych świąt, gardzę nimi''

  A za słowami Mateusza, POWIEM, ŻE MĘDRCY NIE ODDALI POKŁONU PANU JEZUSOWI W ŻŁOBIE, TYLKO W DOMU, TAK WŁAŚNIE RODZI SIĘ KŁAMSTWO, ale kto z katolików to sprawdzi, skoro stół już zastawiony!

  ''10 Gdy ujrzeli gwiazdę, bardzo się uradowali. 11 Weszli do domu i zobaczyli Dziecię z Matką Jego, Maryją; upadli na twarz i oddali Mu pokłon. I otworzywszy swe skarby, ofiarowali Mu dary: złoto, kadzidło i mirrę. ''

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
  DLACZEGO NIE OBCHODZĘ TAK ZWANYCH ŚWIĄT "BOŻEGO NARODZENIA"?
 • @Herkules
  CZYLI MAM ROZUMIEĆ ŻE ...

  Jeśli nawet pomyliłem się o trzysta lat, powiedźmy, to te trzysta lat przeważa 1400 lat OSZUSTW WATYKANU!?

  Czyżbyś chciał oczyścić ich tylko dlatego, że ja pomyliłem się o lata, chociaż wcale dużo się nie pomyliłem.

  Nawet gdyby powstali oni 1000 lat temu, to ich historia jest podła i nikczemna i nie zmieni to żadnego trzeźwego spojrzenia na tę oszukańczą instytucję.

  Ja oceniam ich nie na podstawie lat, oceniam ich wpierw na podstawie tego , czego się dopuścili oceniam ich na podstawie Nauk Pana Jezusa a lata ich przekrętów dopiero potem dopisuje!

  To są źli i podli oszuści, którzy Chwałę Bożą zamienili na obrazy , figury itd itp. Nie piszę tego złośliwie, piszę by ludzie zastanowili się nad tym, piszę by ludzie zaczęli widzieć ich nikczemne postępowanie i zaczęli ich na podstawie Pisma Świętego, ROZLICZAĆ ZA TO, CO ZROBILI PRZEZ MNÓSTWO WIEKÓW!


  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
  "IPSA CONTERET" – DLACZEGO KŁAMCY POPRAWIAJĄ BIBLIĘ? Cz. 1
 • @57KerenOr
  SŁUSZNA RACJA!

  Napisałeś:

  //NIE MA CO HISTERYZOWAĆ!?

  Przecież tutaj o prawdę chodzi a przez 300 lat ile razy taki fałszywy cytat może z ambon być czytany?

  Przecież przez te setki lat katolicy posługiwali się fałszywą wiadomością zapodaną przez Hieronima i powielaną przez Wujka!

  I Hieronim i kolejni tłumacze poniżali Syna Bożego przypisując Marii zwycięstwo nad szatanem!//

  Masz rację, przez tyle lat ile ludzi zostało oszukanych, ale o czym ja mówię, przecież te oszustwo trwa już dwa tysiące lat i nikt oprócz tych którzy wiedzą o co chodzi, tego nie dostrzega i wprost przeciwnie, broni tych duchowych zbrodniarzy!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
  "IPSA CONTERET" – DLACZEGO KŁAMCY POPRAWIAJĄ BIBLIĘ? Cz. 1
 • @57
  A KOPERNIK BYŁA KOBIETĄ!

  Napisałeś Keren:

  //A do czego doprowadzili papieże i biskupi? Ano owi oni, pozbawili Józefa i Marię tej normalnej małżeńskiej ludzkiej miłości.
  Owi papieże uznawszy cytat z Biblii mówiący o tym że rodzaj ludzki powinien się rozmnażać zgodnie z Wolą Bożą, orzekli, że owszem świat ma się rozmnażać ale nigdy i przenigdy nie dotyczyło to Marii i Józefa. Oni, owszem byli małżeństwem ale Józef z Marią nigdy przenigdy... nie spał!//

  Owi papieże to szepce nad szpecami, którzy niejedno już pożycie małżeńskie mieli i jako ci, którzy żyją w celibacie, ''WIELE'' mogą powiedzieć NA TEN TEMAT!

  Zobaczcie jaka ironia ludzkiej głupoty, szatan do tego stopnia odbiera ludziom rozum, że nawet kobiety w podeszłym już wieku, myślą że po urodzeniu, Maria była nadal dziewicą, nie wiem czy śmiać się czy płakać!

  Jednak wybiorę to pierwsze!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
  Maria nie była wieczną dziewicą!
 • @goat
  TAK PRZEZ NAS TO WSZYSTKO!

  - Trzęsienie ziemi w Japonii
  -zaćmienie księżyca w gwiazdozbiorze Oriona
  -katar jaki miała księżniczka Lea w gwiezdnych Wojnach
  -rozwój dorożkarstwa w Chinach
  -wpływ monsunów na rozwój dorożkarstwa w Chile
  -kopulacja jeży na Słowacji itd itp, tak, to nasza wina.

  Acha, jeszcze to, zakorkowana Japonia również i starzenie się owiec na Madagaskarze, to również nasza robota, tacy właśnie jesteśmy źli!

  Więcej nie piszę bo mi wstyd, za to wszystko.

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg

  A
  PANU JEZUSOWI NIGDY NIE ZŁOŻYŁO DARÓW TRZECH KRÓLI!
 • @57KerenOr Jassy!
  PROBLEM NAWET Z LOGICZNYM MYŚLENIEM TEN PAN MA!

  Napisał:

  ''Przyznaję, że określenie nauki Jezusa jako Ewangelii Pana Jezusa jest dopuszczalne, //

  Proszę, a jeszcze parę wypowiedzi powyżej, pisał że nie jest to Ewangelia Chrystusowa!

  Tak jak napisałem powyżej , problem z logicznym myśleniem!

  Zresztą już za dużo poświęciłem temu panu , czasu, nie sposób ustawić chorągiewkę prosto, kiedy wieje wiatr!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
  NARODZIŁ SIĘ CHRYSTUS PAN – FAKTY HISTORYCZNE!
 • @jassy27
  FACET CHYBA NIE WIE O CO CHODZI!

  To że Paweł nie przebywał z Panem Jezusem wcale nie znaczy że nie opowiadał EWANGELII CHRYSTUSOWEJ, to że pisali ją Marek, Łukasz, Jan Mateusz, to nie znaczy że była to ICH, zaznaczam ICH ewangelia,

  Dałem specjalnie werset mówiący o tym że CAŁE PISMO JEST NATCHNIONE, tylko dlatego by, ludzie zrozumieli to, że w ewangelistach DZIAŁAŁ RÓWNIEŻ DUCH CHRYSTUSOWY I WIEDZIELI CO MAJĄ PISAĆ.

  Przykład z życia, jeśli dany tekst jest dziełem pewnego autora to kim jest człowiek który opublikuje dany tekst drugi raz, mówiąc że to jego dzieło!

  Ewangeliści bardzo dobrze wiedzieli że byli wykonawcami spisania poszczególnych wydarzeń i mieli w tym pomoc Bożą!

  Dlatego napisano, całe Pismo jest natchnione...

  Jeśli ktoś tego nie rozumie, trudno, wiara nie jest sprawą wszystkich!


  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
  NARODZIŁ SIĘ CHRYSTUS PAN – FAKTY HISTORYCZNE!
 • @jassy27
  NIC DODAĆ NIC UJĄĆ!

  Napisałeś:

  //Wszystkie Ewangelie w Piśmie Świętym są Pana Jezusa Chrystusa Ojcowskiego Syna//

  I wszystko jasne a gdybym miał dodać jeszcze więcej, to :''całe Pismo Święte przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki (...) Całe Pismo Święte jak i Przykazania które dostaliśmy, są od Pana Jezusa o czym wiele razy wspomina ewangelista Jan w swoich nauczaniach!

  Sprawa wyjaśniona!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
  NARODZIŁ SIĘ CHRYSTUS PAN – FAKTY HISTORYCZNE!
 • @KEREN JASSY
  EWANGELIA CHRYSTUSOWA!

  (9) Świadkiem bowiem jest mi Bóg, któremu służę w duchu moim przez zwiastowanie EWANGELII SYNA JEGO, że nieustannie o was pamiętam.

  Rzymian 1/9

  ''. (16) Albowiem nie wstydzę się Ewangelii Chrystusowej, jest ona bowiem mocą Bożą ku zbawieniu każdego (...)

  Rzymian 1/16

  '' (19) przez moc znaków i cudów oraz przez moc Ducha Świętego, tak iż, począwszy od Jerozolimy i okolicznych krajów aż po Ilirię, rozkrzewiłem EWANGELIĘ CHRYSTUSOWĄ.''

  Rzymian 15/19

  ''(12) Jeżeli inni roszczą sobie prawo do was, czemuż raczej nie my? Myśmy jednak z tego prawa nie skorzystali, ale wszystko znosimy, aby żadnej przeszkody nie stawiać EWANGELII CHRYSTUSOWEJ. ''

  1 Kor 9/12

  ''(14) Bo my nie przekraczamy wyznaczonych nam granic, jakby to było, gdyby one nie sięgały aż do was, bo wszak pierwsi dotarliśmy aż do was z EWANGELIĄ CHRYSTUSOWĄ. ''

  2 Kor 10/14

  Jest tych wersetów dużo więcej!

  Widocznie za mało czytał! :-)

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
  NARODZIŁ SIĘ CHRYSTUS PAN – FAKTY HISTORYCZNE!
 • @jassy27 Keren!
  JESTEM TEGO SAMEGO ZDANIA, DLATEGO NIE MA CZASAMI SENSU KOMENTOWAĆ TEGO!


  //Nie wiem ile jeszcze keren przedstawił by dowodów czy cytatów z Pisma Świętego to tak ludziska nie uwierzą Zbawicielowi Panu Jezusowi . Oni wolą Tradycję od Zbawiciela Pana Jezusa .//

  Jest w Piśmie Świętym taki werset: ''kogo Ojciec nie Pociągnie , ten do mnie przyjść nie może''.

  Tak to Święta Prawda, i choćbyś człowieku całe swoje mienie rozdał, a miłości byś nie miał byłbyś niczym.

  Badacie Pisma bo sądzicie że macie w nich Żywot Wieczny, A DO MNIE PRZYJŚĆ NIE CHCECIE!

  Żeby poznać Króla i Jego Królewskie rozporządzenia, trzeba się do nich dostosować trzeba je poznać a nie zarzucać im jakichkolwiek braków, większość tutaj bywających, tak właśnie robi.

  P.s To bezcelowe walenie cepem, tylko dlatego, że nie znają dekretu Króla , nie ZNAJĄ KRÓLA, NIE CHCĄ DO NIEGO PRZYJŚĆ, nie chcą oddać MU POKŁONU, jak zrobili to Mędrcy ze Wschodu Słońca!

  Jeśli zaś ktoś zna tylko połowę tych rozporządzeń, to nie zna ich wcale!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
  25 XII, ŚWIĘTO KATOLIKÓW, ADWENTYSTÓW I NIEKTÓRYCH ATEISTÓW!
 • @Lotna
  TYPOWA GŁUPOTA!

  Oto efekt kompletnej głupoty i nieznajomości zagadnień Biblijnych, cytuję:

  //Ty byś wolał zarżnąć jagnię i spallić je na ołtarzu dla Jahwe, co by Jahwe mógł się delektować smrodem palącego się mięsa (bo zapach palonych ziół mu najwidoczniej nie przypadł do gustu)? //

  Jeśli takie byłoby rozporządzenie Boga, to zarżnąłbym jagnię bo my nie wchodzimy w zatarg z Panem Jezusem!

  Co do smrodu, to zapewne byłby on miłą wonią którą nie można przyrównać do twojego zachowania i głupoty!

  Jedynym wytłumaczeniem jakie masz na to twoje ''elokwentne'' spojrzenie na zagadnienia Biblijne to fakt że jesteś katolikiem a katolik i prawda to dwie odrębne sprawy!

  Keren napisałeś:

  //Jednak jest coś, o czym nie wiecie. Codziennie obrażacie Pana Jezusa, biorąc Imię Jego na darmo, codziennie łamiecie Jego Przykazania i kłaniacie się obrazom, i figurom, bożkom, które nie potrafią z siebie wydobyć żadnego słowa. Poniżacie Boga Ojca, Który Wyznaczył tylko Swojego Syna, by Ten Był "Wszystkim" dla człowieka.//

  I to jest cała prawda!!!

  http://m.neon24.pl/78779b852fca484567c6a9533056f2e0,0,0.jpg
  WIGILIA NA TRZEŹWO!

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

TAGI

ULUBIENI AUTORZY